Dziś odbywa się premiera SteamWorld Build, nowej i ciepło przyjętej strategii od Thunderful Games!

lubiegrac publicystyka Dziś odbywa się premiera SteamWorld Build, nowej i ciepło
Dziś odbywa się premiera SteamWorld Build, nowej i ciepło przyjętej strategii od Thunderful Games!Tamer Adas | 1 grudnia 2023, 20:25

Dziś oficjalnie następuje premiera SteamWorld Build, zupełnie nowej gry Thunderful Games. Autorzy rozwijają swoje uniwersum tym razem o strategię city builder z dwoma przestrzeniami, które gracze będą musieli odpowiednio zagospodarować, aby zapewnić robotom udaną przyszłość.

O czym jest SteamWorld Build?

Całe Thunderful Games zdecydowało się rozwinąć swoje autorskie uniwersum o nowy tytuł, będący strategią typu city builder. W jej ramach rozpocząć można przygodę jako zarządca miasta, który stara się je prowadzić ku prosperity, mając jednocześnie drugie zadanie. W podziemiach znajduje się spora kopalnia, która stara się wydobyć wszystkie dawne technologie. Z ich pomocą nasi podwładni będą mogli zbudować planetę oraz wyruszyć w kolejną kosmiczną podróż!

Co kształtuje rozgrywkę w SteamWorld Build?

W trakcie kampanii fabularnej gracze będą mogli poznać podstawowe mechaniki oraz systemy, aby móc później w pełni delektować się głębią strategiczną. W zasadzie mamy do czynienia z dwoma sferami, które rozwijają się w nieco inny sposób. Najważniejsze będzie balansowanie oraz zarządzanie poszczególnymi aspektami, budynkami, jednostkami i wiele więcej.

Przeczytaj również:

Pierwsze recenzje SteamWorld Build

Po kilku dniach delikatnie obniżyła się średnia ocen - 77/100 oraz wskaźnik poleceń 78% ś zachowujące jednak najważniejszą informację. Otóż jest to naprawdę dobra strategia, która może zapewnić kilkanaście godzin udanej zabawy.

Nasza opinia o SteamWorld Build

Nasza, jeszcze świeża recenzja SteamWorld Build jest już dostępna do przeczytania. W ten sposób możecie zweryfikować czy warto wybrać się w nową podróż ze świata Thunderful Development.

Oceny SteamWorld Build

  • 100/100 - Thumb Culture
  • 98/100 - lubiegrac.pl
  • 95/100 - TechRaptor,
  • 90/100 - Gert Lush Gaming, Pure Xbox, God is a Geek, Kakuchopurei, NoobFeed,
  • 85/100 - SECTOR.sk,
  • 80/100 - Nindie Spotlight, TheSixthAxis, GamingBolt, XboxEra, Checkpoint Gaming, VideoGamer, Push Square, Press Start, Nintendo Life, GamesRadar+,
  • 75/100 - Checkpoint Gaming, XboxEra,
  • 70/100 - New Game Network, Game Informer, Screen Rant, IGN,
  • 60/100 - siliconera, PCGamesN,
  • 50/100 - AnaitGames.

Premiera SteamWorld Build

Dziś (1 grudnia 2023 roku) SteamWorld Build ukazuje się na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zwiastun premierowy SteamWorld Build

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners