Przepiękne i efektowne Resident Evil 4 remake zwiastuje kolejne świetne odświeżenie horrorowego klasyka! - SoP 23.02.23

lubiegrac news Przepiękne i efektowne Resident Evil 4 remake zwiastuje
Przepiękne i efektowne Resident Evil 4 remake zwiastuje kolejne świetne odświeżenie horrorowego klasyka! - SoP 23.02.23Tamer Adas | 23 lutego 2023, 22:45

Capcom pojawił się klasycznie na wydarzeniu PlayStation, gdzie gracze mogli ujrzeć naprawdę efektowny zwiastun Resident Evil 4 remake podczas State of Play 23.02.23. Jak się okazuje, autorzy stawiają na sporą oraz cenioną dodatkową dynamikę!

Resident Evil 4 remake na State of Play 23.02.23

Kolejne odświeżenie horroru Resident Evil zaoferuje graczom faktyczny, spory mrok przypominający pierwsze zwiastuny oryginału, pozostawiając sobie jednak miejsce na większą porcję tajemnic oraz humoru.

Autorzy zdecydowali się faktycznie pójść mocniej w stronę dynamiki rozgrywki, oferując nieco inne doświadczenie aniżeli to z dwóch poprzednich remake'ów.

Przeczytaj również: Suicide Squad Kill the Justice League zabłysło podczas wydarzenia Sony? - SoP 23.02.23

Leon tym razem będzie musiał się mierzyć z większą ilością przeciwników, co wymusi na nim jeszcze większą precyzję oraz skuteczne radzenie sobie z poszczególnymi broniami oraz ruchami jak kopnięcie czy unik.

Fani mogą już chyba spokojnie przygotowywać się do premiery, która niestety jak już wiemy, odbędzie się bez polskiej wersji językowej, gdyż Capcom ponownie ma inne plany dotyczące tłumaczenia.

Nadchodzące odświeżenie Resident Evil 4 remake ma ukazać się już 24 marca 2023 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste, PlayStation 5.

Zwiastun Resident Evil 4 remake z State of Play 23.02.23

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners