SkyShowtime wprowadzi już niebawem tańszy abonament Standard z reklamami

lubiegrac newsy filmowe SkyShowtime wprowadzi już niebawem tańszy abonament Standard z reklamami
SkyShowtime wprowadzi już niebawem tańszy abonament Standard z reklamamiAgata Dudek | 19 lutego 2024, 22:40

SkyShowtime idąc drogą innych serwisów streamingowych niebawem wprowadzi nową i tańszą subskrypcję, która zawierać będzie reklamy. Wiemy kiedy mają nastąpić zmiany w usłudze serwisu. SkyShowtime podzieliło się także ceną nowego abonamentu, który z racji reklam, oczywiście będzie nieco tańszy niż obecny. Co wiemy na ten temat?

Platforma SkyShowtime podąża ścieżką takich serwisów jak Netflix i Disney, i jako kolejna wprowadza zmiany w postaci nowego abonamentu. Nie jest to jednak podwyższenie ceny subskrypcji, a wprowadzenie zupełnie nowej, z reklamami. Co w związku z tym zmienia się w abonamencie. Jaką cenę obejmuje pakiet z reklamami? Kiedy zostanie wprowadzony? Wyjaśniamy! 

Przeczytaj również: Pirat Queen: A Forgotten Legend, wciągająca opowieść VR bazująca na postaci prawdziwej piratki ma datę premiery

SkyShowtime - platforma wprowadza nową subskrypcję z reklamami

SkyShowtime, platforma, która jest najmłodszym serwisem na rynku SVOD postanowiła iść za ciosem i zachęcić większą ilość potencjalnych, nowych użytkowników do skorzystania ze swojej stale zwiększającej się oferty. Drogą platformy Netflix oraz Disney+ serwis postanowił, i to już bardzo niedługo, poszerzyć opcję abonamentu platformy o zupełnie nową.

Ta ma być opcją tańszą niż obecna Standardowa, a to z tego względu, że zawierać będzie reklamy. Nie wiemy jakie to będą reklamy i ile ich przerywać będzie produkcje filmowe, ale opcja ta ma obejmować tę samą treść jak dotychczasowa, ale w atrakcyjniejszej cenie.

Wraz ze zmianami, które mają pojawić się już w najbliższym czasie, opcja subskrypcji SkyShowtime powiększy się. Dostępne będą trzy plany miesięczne i dwa roczne. Użytkownicy będą mogli skorzystać z planu Standard i Standard Plus, a także ze wspomnianego Standard z reklamami. Będzie można wykupić także abonament roczny w wersji Standard z reklamami albo Standard Plus. 

SkyShowtime - nowe możliwości subskrybowania serwisu

Nowością na platformie SkyShowtime będzie nowy abonament z reklamami, czyli Standard z reklamami, który znajdzie się w obok obecnej oferty Standard, która zmieni nazwę na Standard Plus. Ten nie będzie posiadał wprowadzonych do serwisu reklam. 

Przeczytaj również: Top 10 filmów w tygodniu od 5 do 11 lutego 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowych

Z subskrypcji z reklamami będą mogli skorzystać użytkownicy z wszystkich krajów, w których dostępna jest platforma SkyShowtime, w tym także w Polsce.

SkyShowtime - kiedy zostanie wprowadzony tańszy abonament?

Zmiany w subskrypcji platformy SkyShowtime zostaną wprowadzone, tak jak już wspominaliśmy całkiem niebawem. Nowy, tańszy abonament i zmiana dotychczasowej nazwy opcji Standard na Standard Plus ma nastąpić już 23 kwietnia. 

Pakiet Standard ma pojawić się dzień wcześniej, bowiem 22 kwietnia. 

SkyShowtime - ceny abonamentu na platformie

W związku z wprowadzeniem na SkyShowtime nowej subskrypcji, pojawiła się także zmiana cen tegoż abonamentu i odpowiadającej mu subskrypcji rocznej z reklamami. Ceny przedstawiać się będą następująco:

  • Standard - 24,99 złotych
  • Standard Plus - 24,99 złotych
  • Standard z reklamami - 19,99 złotych
  • Roczna subskrypcja Standard z reklamami - 159,99 złotych
  • Roczna subskrypcja Standard Plus - 278,99 złotych

SkyShowtime - co warto obejrzeć? 

Jak już wspominaliśmy SkyShowtime to najmłodszy członek bogatej już kolekcji serwisów VOD. W walce o potencjalnego klienta liczy się nie tylko cena, która wkrótce, jeśli komuś nie przeszkadzają reklamy, może być niższa, ale także ilość ciekawych i jakościowych filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

Jakiś czas temu serwis podzielił się z widzami ofertą serialową i filmową w 2024 roku. Dzięki niemu wiemy, że w serwisie będzie można obejrzeć polski film Kos, o Tadeuszu Kościuszce, ekranizację głośnej powieści, serial oryginalny Tatuażysta z Auschwitz, Psi patrol: wielki film, opartą na prawdziwej historii opowieść o tytule Mary & George, Sexy Beast, Star Trek: Discovery i wiele innych, w tym być może spin-off Sonica, Knuckles.

Przeczytaj także: SkyShowtime, premiery marzec 2024. Kolejne intrygujące seriale i kinowy hit

Już wkrótce na platformie zadebiutuje głośny kinowy hit Oppenheimer, a widzowie lubiący animacje i opowieści komiksowe mogą już oglądać inną hitową produkcję Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos, czy kolejną odsłoną sensacyjnej serii, w postaci filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning.

Nie należy zapominać o takich kinowych produkcjach jak: Halo, Transformers: Przebudzenie bestii czy komediowym horrorze Renfield lub horrorze Uśmiechnij się , który doczeka się swojej kontynuacji. Warto także zwrócić uwagę na dzisiejszą premierę serialową SkyShowtime, emocjonujący dramat thriller oparty na prawdziwej historii, o polskim tytule Kobieta w ścianie. Zadebiutował w dniu dzisiejszym w dwóch pierwszych odcinkach. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners