Wersja demonstracyjna The Land Beneath Us jest dostępna na ID@Xbox Game Demo Fest: Zima 2023

lubiegrac news Wersja demonstracyjna The Land Beneath Us jest dostępna na ID@Xbox Game Demo Fest: Zima 2023
Wersja demonstracyjna The Land Beneath Us jest dostępna na ID@Xbox Game Demo Fest: Zima 2023Tamer Adas | 6 grudnia 2023, 17:50

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że The Land Beneath Us będzie kolejną grą, która trafi na festiwal ID@Xbox Game Demo Fest: Winter 2023. W ten sposób do końca grudnia gracze będą mogli sprawdzić specjalnie przygotowaną wersję demonstracyjną.

Do 31 grudnia gracze będą mogli zapoznać się z tytułem FairPlay Studios oraz PID Games, oferującego intrygujące połączenie ze sobą turowego dungeon crawlera wraz z roguelitem. Niezwykły miks ma zaoferować graczom ciekawy balans zabawy z intrygującymi mechanikami i pomysłami.

Przeczytaj też:

 

W futurystycznej rzeczywistości wypełnionej walijską mitologią, odbywa się zacięta walka o dusze. To właśnie one wykorzystywane są do napędzania nowej technologii oraz wykorzystania pełnego potencjału U.S.H.

W turowej formule głównym celem graczy będzie tworzenie jak największej ilości kombinacji oraz połączenia efektywności oraz efektowności.

Zaprezentowana z użyciem pixel-artu oprawa graficzna oferuje sporą przejrzystość oraz oferuje pole, które będzie można wykorzystać do skuteczniejszego radzenia sobie z licznymi przeciwnikami.

The Land Beneath Us ma premierę zaliczyć w 2024 roku na komputerach osobistych, Xbox Series X, Xbox Series S, Nintendo Switchu oraz PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners