Tron: Ares, trzecia część pełnego akcji sci-fi od Disneya ruszy ze zdjęciami w przyszłym roku

lubiegrac newsy filmowe Tron: Ares, trzecia część pełnego akcji sci-fi od Disneya ruszy ze zdjęciami w przyszłym roku
Tron: Ares, trzecia część pełnego akcji sci-fi od Disneya ruszy ze zdjęciami w przyszłym rokuAgata Dudek | 28 listopada 2023, 08:20

Tron, popularny film akcji w klimacie sci-fi, jego trzecia odsłona, na którą zapewne wiele widzów czeka, a która miała mieć start zdjęciowy w sierpniu tego roku, w końcu ma potwierdzoną datę premiery planu zdjęciowego. Disney potwierdza, że aktorzy na plan produkcji Tron: Ares wyjdą pod koniec świątecznego, bożonarodzeniowego okresu, czyli z początkiem nowego roku. 

Tron: Ares to trzecia odsłona serii, której zdjęcia miały trwac już od sierpnia tego roku, ale zostały wstrzymane ze względu na trwają strajki w Hollywood. Jednak po ich zakończeniu, aktorzy na planie zdjęciowym, według  serwisu Collider, mają pojawić się z początkiem nowego roku, a akcja zdjęciowa ma odbywać się na terenie Vancouver w Kanadzie. 

Zapoznaj się również z: 65, kinowy film w świecie dinozaurów można od weekendu oglądać na HBO Max

O czym jest Tron: Ares?

Fabuła Tron: Ares na razie skrywana jest w wielkiej tajemnicy. Produkcja, której podtytuł brzmi Ares, będzie się jednak skupiać na tym bohaterze, w którego wcieli się aktor znany z filmu Marvela Morbius . Poznamy kontynuację programu TRON, ponownie trafiając do świata rzeczywistego i wirtualnego. Szczegółów dotyczących wątku fabularnego jednak nie znamy.  

Obsada Tron: Ares

W obsadzie Tron: Ares Jared Leto, który ma wcielić się w główną postać, w tytułowego Aresa. Aktor znany jest z postaci doktora Morbiusa, we wspomnianym wyżej filmie, ale także  produkcji Disneya Nawiedzony dwór, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Towarzyszyć mu będą: Greta Lee, Jodie Turner-Smith, Cameron Monaghan, Sarah Desjardins oraz Evan Peters.

Reżyserem filmu jest Joachim Rønning, zaś autorem scenariusza Jeff Nathanson

Przeczytaj też: 65, kinowy film w świecie dinozaurów można od weekendu oglądać na HBO Max

Kiedy zadebiutuje Tron: Ares?

Tron: Ares zadebiutuje nie wcześniej niż w 2025 roku. Dokładna data nie jest znana. 

Zwiastun Tron: Ares

Tron: Ares to produkcja, która oczywiście nie ma jeszcze swojego zwiastuna, ani żadnej filmowej zapowiedzi. W zamian polecamy filmową zapowiedź filmu będącego jego poprzednikiem. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners