Urojenie, Blumhouse prezentuje zupełnie nowy zwiastun horroru o pluszowej zabawce

lubiegrac newsy filmowe Urojenie, Blumhouse prezentuje zupełnie nowy zwiastun horroru o pluszowej zabawce
Urojenie, Blumhouse prezentuje zupełnie nowy zwiastun horroru o pluszowej zabawceAgata Dudek | 9 lutego 2024, 23:00

Blumhouse podzielił się z widzami kochającymi opowieści grozy kolejnym zwiastunem horroru Urojenie, który swoją premierę kinową ma mieć już w połowie marca tego roku. Zanim jednak miłośnicy dużych emocji i strachu wybiorą się do kin, studio przygotowało drugi, niepokojący zwiastun swojej kolejnej opowieści w portfolio grozy.

Urojenie to film, o którym mieliśmy okazję już wspominać na łamach naszego serwisu, i kolejna historia w klimacie grozy, którą stworzyli twórcy takich horrorów jak M3GAN, czy Pięć koszmarnych nocy. W filmie, który opowiada o pluszowej zabawce, tak zwanej przytulance, poznajemy misia, który miłą zabawkę jednak nie jest. O tym dlaczego tak jest, nieco więcej we filmowej zapowiedzi. 

Zapoznaj się również z: Zwiastun fabularny Garden Life A Cozy Simulator trafił do sieci! Co zaoferuje graczom relaksująca gra o dbaniu o ogród?

O czym jest Urojenie?

Fabuła filmu Urojenie, opowiada o kobiecie, imieniem Jessice'a, która po latach wraca do swego rodzinnego domu, w którym niegdyś wychowywała się jako dziecko. W domu znajduje swojego pluszowego misia, którego nazywała Chauncey. Zabawka staje się pluszakiem jej pasierbicy, Alice. Niestety przebywanie z pluszakiem powoduje, że zachowanie dziewczynki mocno się zmienia. Zabawy z miśkiem stają się coraz bardziej przerażające. To uświadamia Jessice, że zabawką nie jest tym czym kiedyś była dla niej. 

Obsada Urojenie

W obsadzie Urojenie znaleźli się: DeWanda Wise jako Jessica, Tom Payne, Betty Buckley jako Alice, Veronica Falcón jako dr. Alana Soto, Pyper Braun. A także: Dane DiLiegro, Matthew Sato, Taegen Burns, Suzette Lange, Brooklyn Majors, Aubree Majors, Isaiah Evans, Thales Egidio i Conner McCoy. 

Reżyserem filmu jest Jeff Wadlow (Klątwa Bridge Hollow, Prawda czy wyzwanie, Wyspa Fantazji), zaś autorami scenariusza: Greg Erb, Bryce McGuire, Jason Oremland oraz Jeff Wadlow

Przeczytaj też: Niepokalana, horror o zakonnicy i pewnym koszmarnym cudzie, z datą premiery, zwiastunem oraz plakatem

Kiedy zadebiutuje Urojenie?

Urojenie zadebiutuje w kinach 15 marca 2024 roku. 

Zwiastun Urojenie

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners