Władcy Wszechświata, aktorski film, porzucony przez Netflix został ocalony? Wszystko na to wskazuje!

lubiegrac newsy filmowe Władcy Wszechświata, aktorski film, porzucony przez Netflix
Władcy Wszechświata, aktorski film, porzucony przez Netflix został ocalony? Wszystko na to wskazuje!Agata Dudek | 14 listopada 2023, 23:00

Netflix z racji na cięcia finansowe porzuca, a nawet wyrzuca do kosza swoje kolejne produkcje. Taki los spotkał aktorski film Władcy wszechświata, którego tworzeniem miała zająć się platforma Netflix, zanim porzuciła ten pomysł. W sieci pojawiła się jednak informacja, że film jednak ma powstać, a projekt znalazł nowy dom.

Władcy wszechświata, znane uniwersum, które na Netflix ma swój animowany serial, pod tytułem Władcy Wszechświata: Objawienie  miał mieć film aktorski, na tej samej platformie. Projekt porzucono, ale wszystko wskazuje na to, że film zyskał nowy dom, a jego tworzeniem ma zająć się stydio od Amazona. Co wiemy na ten temat? 

Przeczytaj również: The Night is Grey, filmowa przygodówka zaprezentowana na zwiastunie ogłaszającym datę premiery 

Władcy wszechświata - film aktorski uratowany?

Władcy wszechświata to film przygodowy sci-fi, a także cykl animacji, której bohaterem jest He-Man, który trafi na Ziemię, a jego zadaniem jest powstrzymanie złego Szkieletora. Film miał swoją premierę w latach 80-tych, seria animowana zaś gościła w TV przez długi czas, ciesząc się wielką popularnością. 

Swoją cegiełkę do tego uniwersum włożył Netflix, serwując widzom w roku 2021 serial animowany, bazujący na wspomnianym uniwersum. Netflix idąc za ciosem miał w planach aktorską wersję filmu, ale z powodu cięć w budżecie, oszczędności i wyrzucenia produkcji do kosza, porzucił pomysł powstania filmu.

Według serwisu Deadline film Władcy wszechświata jednak powstanie. Projekt uratować ma Amazon MGM Studios. Dzięki wspomnianej firmie film miałby zapewniony nowy dom, jakim miałby być serwis streamingowy od Amazona. 

Władcy wszechświata - twórcy, obsada

Według tego samego serwisu, projektem, który był już tworzony, a został porzucony w lipcu tego roku, nadal mają zajmować się Adam i Aaron Nee, którzy pełnić mają rolę zarówno reżyserów, jak i scenarzystów tejże filmowej produkcji. 

Przeczytaj także: Terminator: The Anime Series, Netflix pokazuje na tegorocznym Geeked Week zwiastun serialu w świecie Terminatora

Wiemy także, że główną rolę, czyli w postać He-Mana w produkcji od Netfliksa miał wcielić się Kyle Allen. Być może studio tworzące projekt dla Amazona, zdecyduje się zostawić aktora w obsadzonej już roli. 

Władcy wszechświata - kiedy premiera? 

Na ten moment projekt jest na bardzo wczesnym etapie tworzenie. Nie można zatem mówić nawet o wstępnej dacie jego premiery. Jeśli pojawi się więcej informacji na ten temat, nie omieszkamy się z Wami nimi podzielić. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners