Wynonna Earp: Vengeance, serial akcji fantasy o łowczyni demonów powraca w filmowej odsłonie

lubiegrac newsy filmowe Wynonna Earp: Vengeance, serial akcji fantasy o łowczyni demonów powraca w filmowej odsłonie
Wynonna Earp: Vengeance, serial akcji fantasy o łowczyni demonów powraca w filmowej odsłonieAgata Dudek | 10 lutego 2024, 08:00

Potwierdzono powrót walecznej praprawnuczki słynnego Wyatta Earpa, w kontynuacji serialu, który ma być filmem, a dokładnie półtora godzinnym odcinkiem specjalnym. Film o tytule Wynonna Earp: Vengeance powstaje, a jego premiera przewidziana jest podobno jeszcze na ten rok. Co wiemy na temat kontynuacji lubianego serialu? 

Wynonna Earp: Vengeance to jak już wspominaliśmy specjalny odcinek serialowej kontynuacji, który ma być raczej filmem, przy którym mamy spędzić aż 90 minut. Według serwisu Vanity Fair premiera odcinka specjalnego serialu, który swój początek miał w roku 2016, a zakończył się w roku 2021 ma nastąpić jeszcze w tym roku. Znamy ewne szzcegóły nadchodzącego projektu. 

Zapoznaj się również z: Urojenie, Blumhouse prezentuje zupełnie nowy zwiastun horroru o pluszowej zabawce

O czym jest Wynonna Earp: Vengeance?

Fabuła Wynonna Earp: Vengeance, która dokładnie nie jest nam zdradzana, ma toczyć się po wydarzeniach jakie rozegrały się w sezonie czwartym. Serial Wynonna Earp, jak już nadmieniliśmy dostępny w czterech sezonach koncentrował się na historii wspomnianej krewnej Wyatta Earpa.

Kobieta mając lat 27 zyskała moc przesyłania do piekielnych czeluści dusz przestępców, jakie jej prapradziadek zabił. Objęta pradawną klątwą bohaterka nie mogła opuścić Ghost River, gdzie wciąż pojawiały się demony. Pomocny w pozbywaniu się duchów, których miejsce było w piekle stał się dla Wynonny, łowczyni demonów, magiczny rewolwer znany jako Peacemaker.

Obsada Wynonna Earp: Vengeance

Do obsady Wynonna Earp: Vengeance , jak donosi wspomniany wyżej serwis mają powrócić znane postaci i ci sami aktorzy. W rolę Wynonna Earp ponownie wcieli się Melanie Scrofano (Zabawa w pochowanego, Bad Blood), jako Doc Holliday wystąpi Tim Rozon (Calamity Jane, Terror Train i Terror Train 2), Dominique Provost-Chalkley (Avengers: Czas Ultrona, Beautiful Devils) zagra Waverly Earp, zaś Nicole Haught wcieli się w rolę Katherine Barrell.

Film ponownie został napisany przez Emily Andras, która jest także producentkę wykonawczą. Jego reżyserem zaś został Paolo Barzman

Odcinek specjalny jest tworzony dla amerykańskiej platformy Tubi. Serial, który kontynuację w odcinku specjalnym szykuje wspomniana platforma, powstał na bazie serii komiksów Beau Smitha. 

Przeczytaj też: Urojenie, Blumhouse prezentuje zupełnie nowy zwiastun horroru o pluszowej zabawce

Kiedy zadebiutuje Wynonna Earp: Vengeance?

Wynonna Earp: Vengeance zadebiutuje jeszcze w tym roku. Dokładna data nie jest znana. 

Zwiastun Wynonna Earp: Vengeance

Na ten moment nie istnieje zwiastun zapowiadający kontynuację serialowej historii o walecznej praprawnuczce Wyatta Earpa. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna zapowiadającego jeden z odcinków sezonu czwartego serialu, po którym to rozgrywać się ma fabuła odcinka specjalnego, w formie filmu. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Tagi: film, fantasy, akcja,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners