Xbox zapowiedział atrakcje i zniżki specjalnie na Black Friday 2023! Co przygotowano w tym roku?

lubiegrac newsy hardware Xbox zapowiedział atrakcje i zniżki specjalnie na Black Friday 2023! Co przygotowano w tym roku?
Xbox zapowiedział atrakcje i zniżki specjalnie na Black Friday 2023! Co przygotowano w tym roku?Tamer Adas | 20 listopada 2023, 23:55

Amerykański Xbox zdecydował się zapowiedzieć, że do 27 listopada skorzystać można z szeregu rabatów, przygotowanych specjalnie na Black Friday 2023. Czego się można spodziewać w ramach tegorocznego Czarnego Piątku?

Co Xbox przygotował na Czarny Piątek 2023?

Oficjalnie Xbox zdecydował się zdradzić, jakie atrakcje przygotował na Czarny Piątek 2023 roku, dzięki czemu już od teraz do 27 listopada będziemy mogli zaoszczędzić na konsolach, akcesoriach czy nawet na wybranych tytułach.

Xboxy Series taniej na Czarny Piątek 23!

Microsoft zdecydował się przecenić Xbox Series X do kwoty 1999 złotych, a zestaw z Diablo 4 lub Forzą Horizon 5 pozyskać przez tydzień można w cenie 2099 złotych. Jeżeli chcielibyście zakupić model Xbox Series S, zapłacić trzeba będzie 1199 złotych.

Przygotowano także wyjątkowy Starter Bundle, oferujący nie tylko konsolę, ale także i 3-miesięczy dostęp do abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.

Co jeszcze będzie się działo?

W ramach Xbox Design Lab można liczyć przez kilka dni na całkowicie darmowy, personalizowany grawerunek na kontrolerach Xbox Elite Series 2. Podstawowe pady możemy pozyskać w wielu kolorach za 299 złotych, natomiast biały i czarny wariant to wydatek 219 złotych. 

W Xbox Store przygotowana została także wyprzedaż, w ramach której przygotowano rabaty do maksymalnie 50% na takie tytuły od Xbox Game Studios jak Age of Empires IV, Forza Horizon 4 i 5, Halo Infinite, Minecraft Dungeons, Minecraft Legends i Sea of Thieves.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners