Zakup nieruchomości, kontrabanda, a nawet i więzienie czekają na graczy w Starfield!

lubiegrac news Zakup nieruchomości, kontrabanda, a nawet i więzienie czekają na graczy w Starfield!
Zakup nieruchomości, kontrabanda, a nawet i więzienie czekają na graczy w Starfield!Tamer Adas | 17 sierpnia 2023, 15:50

Zakup nieruchomości, kontrabanda, czy nawet zameldowanie się w więzieniu... to wszystko razem gracze mogą trafić w grze Starfield, która na początku września zadebiutuje. Wielka swoboda nie będzie nieograniczona, ale z pewnością zapewni niezwykłe przygody!

Poprzez zamkniętą sesję Q&S na Discordzie, gracze dowiedzieli się nowych informacji od Bethesda Game Studios, dotyczących zbliżającego RPG-a, który ma zaoferować graczom naprawdę wielką dawkę swobody.

Projektanci Emil Pagliarulo i Will Shen zdecydowali się nie tylko odpowiedzieć na wybrane pytania, ale także ujawnili sporo aspektów, które złożą się na rozgrywkę w nowej grze. Jednym z tego typu elementów będzie szmuglowanie różnego typu towarów.

Zapoznaj się też z:

 

Poprzez kontrabandę będziemy mogli solidnie zarobić, ale przenikanie pomiędzy statkami ochrony nie będzie łatwe. Dostępne będą opcje schowania pozyskanych przedmiotów w różnych modułach, ale to nie będzie w pełną gwarancja bezpieczeństwa.

Niemalże wszędzie będzie można prowadzić tego typu działalność, ale niemalże wszędzie będzie nielegalna, w związku z czym narażamy się na niebezpieczeństwo. Tylko tak jednak będzie można sporo zyskać na podjęciu się tego typu ryzyka.

Jeżeli się potkniemy, możemy ostatecznie zostać aresztowani, co może doprowadzić do ucieczki lub... aresztowania! Wyjściem może okazać się grzywna, choć nie wszędzie i nie zawsze wiązać się to będzie z małym wydatkiem.

Starfield ma zadebiutować 6 września 2023 roku na Xbox Series S i Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Gra od dnia premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass bez dodatkowych opłat.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/starfield-lets-you-go-to-jail-and-resist-arrest-smuggling-and-contraband-detailed

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners