logo lubiegrac.pl

Remnant 2 zostało pokazane na 9-minutowym materiale! Twórcy przedstawili m.in. walkę z wymagającym bossem

aktualności news Remnant 2 zostało pokazane na 9-minutowym materiale! Twórcy
Remnant 2 zostało pokazane na 9-minutowym materiale! Twórcy przedstawili m.in. walkę z wymagającym bossemTwórcy Remnant 2 ujawnili długi materiał z rozgrywki tej nadchodzącej produkcji. Widzowie mogą zobaczyć, jakie mechaniki zastosowano w grze, a także poznać lepiej trzy klasy postaci oraz ocenić walkę z jednym z bossów.

Film od Gunfire Games oraz Gearbox Publishing trwa ponad 9 minut. Miejscem akcji jest Yaesha – jeden z biomów, w którym znajdą się gracze. Niestety, ale materiał nie dostarczył informacji o dacie premiery tego tytułu. Jednak można podejrzewać, że jest ona bliska ogłoszenia.

Film z rozgrywki pokazuje trzy klasy postaci: Gunslingera, Handlera, który został niedawno przedstawiony w osobnym zwiastunie, oraz Challengera. Każdy z nich odznacza się innymi umiejętnościami. Przykładowo – pierwszy sprawnie posługuje się bronią, szczególnie rewolwerem, a drugi ma psa za towarzysza przy poskramianiu wrogów.

Zapoznaj się także z: Resident Evil 4 Remake bije rekordy na Steamie! Odświeżona gra cieszy się największą popularnością w cym cyklu

Na uwagę zasługuje też starcie z jednym z bossów. Twórcy zdecydowali się pokazać pojedynek Gunslingera z Mother Mind. Trzeba przyznać, że walka wygląda naprawdę imponująco i zwiastuje efektowne akcje w trakcie rozgrywki. Przypomnijmy, że gra ukaże się w trybie dla jednego gracza oraz w trybie współpracy, z której będą mogły korzystać 3 osoby.

Remnant 2 ma zadebiutować w 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/remnant-2-showcases-combat-ominous-environments-and-more-in-over-9-minutes-of-new-gameplay

Autor: Maciej Gaffke

Gra: Remnant 2
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic