dodano: 2017-11-20 20:00:02

Apparition kolejnym tytułem w portfolio Fat Dog Games

Autor: agusia16
Apparition kolejnym tytułem w portfolio Fat Dog Games
10°
2

Apparition, pierwszoosobowy przygodowy horror, dzieło MrCiastku, w którym zmierzymy się ze zjawiskami paranormalnymi, wydany przez wydawnictwo gier niezależnych Fat Dog Games, został zaprezentowany na zwiastunie filmowym. 

W grze spróbujemy przetrwać noc w miejscu posiadającym złą sławę, na kampingu w Karolinie Północnej, zwanym Devil’s Tramping Ground. Ludzie, którzy odważyli się tam zanocować ponoć znikają bez śladu. Wcielamy się w ambitnego badacza zjawisk paranormalnych, który wyposażony w tabliczkę Ouija porozmawia ze zjawami. Postara się także zarejestrować je za pomocą kamery i dyktafonu, wiedząc, że grozi mu niebezpieczeństwo ze strony pojawiających się zewsząd demonów i duchów, przed którymi może się jedynie chować, czekając aż wstanie słońce. 

Podczas gry oprócz "chwytania" zjaw gracz natknie się na notatki pozostawione przez inne osoby spędzające noc w lesie w Devil’s Tramping Ground. Im więcej zapisków oraz dowodów na istnienie zjawisk paranormalnych uda się nam uzbierać, tym więcej otrzymamy punktów wpływających na  pozycję w globalnym rankingu graczy.

Apparition gwarantuje uczestnikom gry także wiele rożnych rodzajów duchów, interaktywną tablicę Ouija, która odpowiada na pytania gracza oraz połączenie zadań survivalowych i horroru.

Projekt dostępny będzie w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC w drugim kwartale 2018 roku. 

O grze na stronie Fat Dog Games

Karta gry na Steam

 


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-11-21 23:06:32

Gra jakich wiele było i jest ale zawsze spoko, że w naszym kraju też potrafią takie rzeczy, może zrobią furorę.

avatar TOM3K
dodano: 2017-11-21 10:21:05

Fajnie, że Polacy próbują. Raz lepiej raz gorzej ;)

Reklama
Reklama