dodano: 2020-07-12 07:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Assassin's Creed Valhalla doczekało się wycieku potencjalnego okresu premiery! Dziś być może się sprawdzi.. Będzie starcie z Cyberpunk 2077?

Autor: AnoX
10°
0
Assassin's Creed Valhalla doczekało się wycieku potencjalnego okresu premiery! Dziś być może się sprawdzi.. Będzie starcie z Cyberpunk 2077?
Assassin's Creed Valhalla po ostatnich problemach tym razem tuż przed startem Ubisoft Forward, doczekał się wycieku potencjalnego okresu premiery.
 
Już od godziny 21:00 wystartuje oficjalnie nowe growe wydarzenie - Ubisoft Forward, w ramach którego mamy poznać nowe ogłoszenia francuskiego wydawcy.
 
Nim to wszystko się rozpoczęło, doczekaliśmy się wycieku dotyczącego daty premiery nadchodzącej, najnowszej odsłony cyklu Assassin's Creed.
 
 
Zgodnie z materiałem z Twittera włoskiego konta marki debiut miałby nastąpić już 17 listopada 2020 roku, czyli w okresie który wcześniej był w niektórych plotkach sugerowany.
 
Gdyby faktycznie ten termin się potwierdził, to moglibyśmy mówić o możliwym starciu z Cyberpunkiem 2077, który póki co oficjalnie ma zagościć na rynku 19 listopada, czyli dokładnie 2 dni później.
 
Warto także odnotować, że zaprezentowany post odwoływał się tylko do wersji na Xbox One, wobec czego niestety nie może być pewni tego, czy produkcja zagości na wszystkich platformach w jednej chwili.
 
Miejmy nadzieję, że dzisiaj Ubisoft rozwieje wątpliwości, a my będziemy mogli ujrzeć oraz dowiedzieć się czegoś więcej dotyczącego przygody z wikingami.
 
November 17 release date, according to a now deleted IG post from r/assassinscreed
 
Assassin's Creed Valhalla ukaże się pod koniec 2020 roku na komputerach osobistych, Google Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.
 

źródło: https://gamerant.com/assassins-creed-valhalla-release-date-when-ubisoft-forward/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama