dodano: 2020-03-28 09:00:01

Bad Education od HBO, historia oparta na prawdziwych wydarzeniach

Autor: agusia16
Bad Education od HBO, historia oparta na prawdziwych wydarzeniach
19°
0

Bad Education, nowa propozycja filmowa od platformy HBO to film oparty na prawdziwej historii wielkiej malwersacji. Obejrzyjcie jego oficjalny zwiastun. 
 
Gwiazdorska obsada, filmowa historia oparta na faktach i scenariusz, które autorem jest człowiek, będący świadkiem wydarzeń rozgrywających się w szkolnej dzielnicy na Long Island. To wszystko w nowej filmowej produkcji od HBO zatytułowanej Bad Education. Film został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. 
 
The Third Day, wspólny serialowy projekt Sky i HBO na zwiastunie
 
Filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach to produkcje, które mają szansę być prawdziwymi hitami. Wiedzą o tym producenci i dystrybutorzy produkcji filmowych. Na Netflix możemy oglądać film oparty na autentycznych wydarzeniach zaginięć i morderstw prostytutek na Long Island, Zaginione dziewczyny. Niebawem po raz kolejny przeniesiemy się w to samo miejsce, tym razem śledząc historię wielkiej finansowej malwersacji, jaka wydarzyła się w kompleksie szkolnym, również na Long Island.
 
Gwiazdorska obsada, w tym nominowany do Oscara Hugh Jackman, laureatka Oscara Allison Janney i laureatka Emmy Ray Romano, intrygująca historia, której scenarzystą jest Mike Makowsky, uczeń szkoły w Roslyn w czasie, gdy rozgrywały się te wydarzenia, to wszystko w filmie, którego premiera na HBO już w kwietniu. Reżyserem filmu jest Cory Finley.
 
Bad Education to historia rozgrywająca się na Long Island, w szkole Roslyn, która ma niezwykłą renomę, bardzo dobre wyniki, wielkie osiągnięcia i jest oblegana przez potencjalnych uczniów chcących tam się uczyć. Szkolne życie płynie spokojnie i radośnie, do czasu, gdy to młody dziennikach zaczyna śledzić pewien zasadniczy błąd asystentki kuratora. Wtedy to wychodzi na jaw wielki finansowy przekręt kuratora szkolnego dzielnicy Long Island, Franka Tassone’a i jego asystentki Pam Gluckim. Okazuje się, że mężczyzna zdołał zdefraudować ogromną sumę 11 milionów dolarów. W toku dziennikarskiego śledztwa, opublikowanego w magazynie New York wyszły na jaw dekady korupcji niegdyś cenionego, lubianego zarówno przez uczniów, jak i rodziców kuratora. 
 
Bad Education zadebiutuje na platformie HBO i HBO GO 25 kwietnia. 
 
Strona HBO
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama