dodano: 2022-01-22 12:15:02

Battlefield 2042 nie spełnia oczekiwań EA, czy przez to dostaniemy opcję free to play?

Battlefield 2042 nie spełnia oczekiwań EA, czy przez to dostaniemy opcję free to play?
17°
0

Battlefield 2042 nie oczarowało graczy i Electronic Arts jest słusznie zawiedzione, nic więc dziwnego, że szuka rozwiązań. Według Toma Hendersona możliwą opcją jest udostępnienie gry w darmowym module rozgrywki.

Battlefield 2042 był jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów 2021 roku i jedna z największych porażek EA. Konkurent Call of Duty tym razem nie dał graczom doświadczenia, jakiego oczekiwali i najnowsza odsłona serii spotkała się z miażdżącymi opiniami i krytyką. Liczne problemy techniczne, nieraz uniemożliwiające rozgrywkę, niezadowalająca ilość broni i dodatków, ledwo grywalne podstawowe tryby, to najczęstsze z długiej listy zarzutów w stosunku do BF 2042.

Nic więc dziwnego, że EA nie jest szczególnie zadowolona ze swojego produktu, a to niezadowolenie może prowadzić do pewnych zmian.

Zobacz także: Plany Electronic Arts na 2022 rok nie zapowiadają się zbyt imponująco...

Według doniesień znanego informatora Toma Hendersona wspomniana dyssatysfakcja sprawiła, że korporacja szuka nowych opcji w związku z tytułem i darmowy model rozgrywki jest jednym z rozważanych rozwiązań. 

Biorąc pod uwagę, od kogo wyszła ta informacja, jest to dość prawdopodobne, chociaż należy pamiętać, że informacja nie jest oficjalna.

Na pewno jest to jakiś pomysł na tę część legendarnej serii, niemniej jednak nie zmyje to okropnego pierwszego wrażenia i nie naprawi gry, a szkoda.

Battlefield 2042 zaliczyło debiut 19 listopada 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputery osobiste, Xbox One, Xbox Seris S i Xbox Seris X.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama