dodano: 2019-11-05 18:00:11
PCPS4XBOX

Blacksad w przedsprzedaży na GOG-u z darmowym Yesterday Origins

Autor: agusia16
Blacksad w przedsprzedaży na GOG-u z darmowym Yesterday Origins
14°
0

Na GOG.com przedsprzedaż przygodówki od YS Interactive, Pendulo Studios i Microids, Blacksad: Under the Skin w zestawie z darmowym Yesterday Origins.
 
Na GOG.com ruszyła przedsprzedaż  Blacksad: Under the Skin, kolejnej produkcji w portfolio hiszpańskiego Pendulo Studios, gry tym razem stworzonej w grafice 3D, opartej na znanym komiksie o takim samym tytule.
 
Na GOG-u możecie zamawiać tę świetnie zapowiadającą się przygodówkę z niespodzianką, w zestawie z doskonałym przygodowym gratisem, mrocznym thrillerem, także stworzonym przez Pendulo Studios zatytułowanym Yesterday Origins, które jest kontynuacją równie świetnego Yesterday. Przypominamy, że na łamach naszego serwisu znajdziecie recenzjęporadnik wspomnianego przeze mnie darmowego dodatku czyli Yesterday Origin
 
Yesterday Origins - recenzja
 
Blacksad: Under the Skin, to jak wspomniałam klasyczna przygodówka w klimacie detektywistycznego noir, które zabiera graczy w świat antropomorficznych postaci, w lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku, do Nowego Yorku. Tam wcielając się w detektywa Johna Blacksada, postaramy się rozwikłać zagadkę morderstwa właściciela klubu bokserskiego, Joe Dunna oraz tajemniczego zaginięcia dobrze zapowiadającego się młodego boksera, Bobby Yale'a.
 
Blacksad: Under the Skin w przedsprzedaży z darmową przygodówką Yesterday Origin będzie do nabycia do 21 listopada, do godz. 15:00. Cena gry to 142.99 złotego. 
 
Gra zadebiutuje w sprzedaży 14 listopada. 
 
Zamów grę w przedsprzedaży na GOG.com
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama