logo lubiegrac.pl

Bloober Team wypuściło długi materiał z rozgrywki nadchodzącego Layers of Fear! Film trwa prawie 12 minut

aktualności giełda Bloober Team wypuściło długi materiał z rozgrywki nadchodzącego
Bloober Team wypuściło długi materiał z rozgrywki nadchodzącego Layers of Fear! Film trwa prawie 12 minutBloober Team udostępniło obszerny materiał z rozgrywki odświeżonego Layers of Fear. Film skupia się wyłącznie na latarni morskiej – zupełnie nowej lokalizacji. Oficjalna premiera produkcji została zaplanowana na czerwiec, jednak jeszcze nie zdradzono konkretnego dnia.

W sumie materiał trwa prawie 12 minut, więc widzowie mogą na spokojnie przyjrzeć się rozgrywce nadchodzącego remake'u. Przez cały czas w filmie dominuje mrok i napięcie, czyli elementy, bez których dobry horror nie może się obejść. Ten Efekt jest jeszcze lepszy dzięki zastosowanemu Unreal Engine 5.

Zapoznaj się także z: Assassin's Creed Red zaoferuje postać samuraja i ninja? Tak twierdzą najnowsze przecieki!

Akcję obserwujemy z perspektywy pisarki, która trafiła do latarni morskiej i odkrywa sporo tajemnic tego miejsca. Zaznaczmy, że ta lokalizacja jest zupełnie nowa, więc gracze mogą z ekscytacją eksplorować ten teren. Produkcja na pewno trawi do sprzedaży w czerwcu. Pozostaje tylko czekać, aż Bloober Team ujawni ostateczny dzień jej debiutu.

Layers of Fears remake będzie składało się z dwóch części serii, a także dodatku Inheritance. Gra Layers of Fear pierwotnie zadebiutowała w 2016 roku, a jej kontynuacja trzy lata później, czyli w 2019 roku. W międzyczasie ukazał się również wspomniany dodatek. Każda z tych odsłon cieszyła się bardzo dobrymi ocenami graczy.

Przywracamy markę, która jest dla nas naprawdę wyjątkowa. W nowej formie zapewni ona graczom świeże wrażenia z gry i rzuci nowe światło na całą historię – powiedział o grze dyrektor generalny Bloober Team, Piotr Babieno

Layers of Fear remake zadebiutuje w czerwcu 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/bloober-has-revealed-11-minutes-of-gameplay-from-its-layers-of-fear-remake/

Autor: Maciej Gaffke

Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia