dodano: 2021-01-05 21:00:01

Bloober Team zaprezentował nowe, 14. minut z rozgrywki The Medium! Jak tuż przed premierową prezentuje się gra?

Autor: AnoX
Gra: The Medium
Bloober Team zaprezentował nowe, 14. minut z rozgrywki The Medium! Jak tuż przed premierową prezentuje się gra?
17°
0

The Medium od czasu opóźnienia daty premiery nie doczekał się nowych materiałów... aż do teraz. Co prezentuje nam 14. minut rozgrywki? Co na nas czeka?

Nadchodzący polski horror rozgrywający się nietypowej wizji Krakowa ponownie "powraca na radary" za sprawą zupełnie nowego materiału wideo, przypominającego nam o grze.

Zapoznaj się także z: Star Wars: The High Republic, wielki projekt wydawniczy obejmujący serię książek, komiksów i seriali aktorskich zaprezentowany w filmowym skrócie

Do obejrzenia mamy aż czternaście minut rozgrywki, które będziemy mogli w tym miesiącu samodzielnie sprawdzić. Przygody Marianny toczą się ponownie w dwóch rzeczywistościach.

Akcja nowego zwiastuna zabiera nas do hotelu Niwa oraz do tajemniczego, praktycznie opustoszałego fortu, gdzie nie brakuje istot nie z tego świata.

Przy tej okazji dowiadujemy się, że głównym naszym przeciwnikiem będzie Paszcza, który w angielskiej wersji językowej będzie odgrywany przez Troy'a Bakera.

The Medium zmierza komputery osobiste i na konsole Xbox Series S i Xbox Series X na 28 stycznia 2021 roku. Gra zagości premierowo w ramach abonamentowi Xbox Game Pass.

Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect. Firma planuje zagościć na Giełdzie Papierów Wartościowych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama