41°
0
dodano: 2020-11-09 22:25:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt RED i Play łączą siły przy okazji premiery Cyberpunk 2077! Firmy przygotowują wiele atrakcji, w tym i imponujący mural!

Autor: AnoX
CD Projekt RED i sieć Play oficjalnie ogłosiły, że nawiązują współpracę przy okazji premiery gry Cyberpunk 2077 rozpoczynają od konkursu oraz muralu!
 
Największe rodzime studio gier połączyło siły przy okazji promocji największej polskiej gry, która miejmy nadzieję, ostatecznie ukaże się 10 grudnia 2020 roku na rynku. Nim to nastąpi, będziemy mogli wziąć udział w szereg atrakcji przy gotowanych z tej okazji.
 
Wiemy kiedy można się spodziewać debiutu Truck Mechanic Dangerous Paths. Atomic Jelly podzieliło się informacjami!
 
Od 6 listopada (do 23.) obowiązuje specjalny konkursu, zgodnie z którym fani mogą opracować swój własny fanart, jeżeli przygotujemy go odpowiednio dobrze i będziemy mieli nieco szczęścia to właśnie nasz rysunek stanie się grafiką muralu, który zagości przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.
 
Aby wziąć udział w tym konkursie należy przygotować pracę, następnie umieścić ją na profilu na Instagramie wraz z oznaczeniami i hasztagami (@play_polska i #PlayCyberpunk2077 oraz #TeamPlay). Należy pamiętać o tym, że grafika musi być wykonana techniką cyfrową.
 
To początek, atrakcji które będą prowadzone do czasu debiutu produkcji, która miejmy nadzieję, nie napotka już na większe problemy na swojej drodze.
 
Regulamin konkursu
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już niebawem zapoznać się będzie można z horrorem Observer System Redux
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama