dodano: 2020-10-31 03:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Chernobylite trafi na konsole, a The Farm 51 zostanie wsparte wydawniczo przez All in! Games

Autor: AnoX
Chernobylite trafi na konsole, a The Farm 51 zostanie wsparte wydawniczo przez All in! Games
28°
0

Polskie firmy All in! Games oraz The Farm 51 poinformowały, że nawiązały współpracę przy okazji Chernobylite, gry która trafi także na konsole!
 
Wyczekiwana i nadchodząca produkcja typu survival doczekała się ważnych ogłoszeń, po pierwsze propozycja doczekała się wydawcy w postaci All in! Games notowanego na GPW, a jakby tego było mało, cały projekt zagości nie tylko na komputerach osobistych, ale także na Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S oraz na PlayStation 5.
 
Survival horror ma w przyszłym roku zagościć na rynku, starając się zaoferować graczom jeszcze większą zawartość oraz sporą liczbę atrakcji, zamkniętych z nieliniową fabułę. Obecnie gra znajduje się we Wczesnym Dostępie na Steam i GOG-u, gdzie już teraz można się zapoznać z ograniczoną zawartością oraz mechanikami.
 
Od czasu wejścia do WD, gra doczekała się wprowadzenia dwóch nowych zadań, dwóch nowych poziomów, nowych broni, sztucznej inteligencji oraz szeregu mniejszych poprawek technicznych i optymalizacyjnych.
 
Zapoznaj się także zBlair Witch oraz Ghostbusters: the Video Game Remastered już do odebrania za darmo na Epic Games Store, idealne na halloween
 
- Bardzo się cieszymy, że w tygodniu udanej premiery Ghostrunnera możemy ogłosić kolejną, bardzo ważną dla naszej firmy informację. Wierzymy, że gra Chernobylite będzie się cieszyć podobnymnie mniejszym zainteresowaniem coniż cyberpunkowy tytuł i spełni oczekiwania graczy na całym świecie. Zwykle nie angażujemy się w projekty, których IP nie posiadamy, na takim poziomie jak w przypadku produkcji The Farm 51. Zdajemy sobie jednak sprawę z potencjału tej gry i w związku z tym postanowiliśmy zrobić wyjątek - mówi Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games.
 
Chernobylite ma mieć debiut w 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz na PlayStation 5.
 
 
Spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych, natomiast The Farm 51 znajduje się na NewConnect.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama