dodano: 2019-01-30 21:15:02
IOSPCPS4PS4 PROXBOX

Civilization VI: Gathering Storm z dwoma materiałami o...

Autor: AnoX
Civilization VI: Gathering Storm z dwoma materiałami o...
22°
1

Civilization VI: Gathering Storm doczekało się dwóch materiałów, pierwszy prezentuje nową frakcję, drugi skupia się na rozgrywce i nowościach w niej.
 
Rozpocznijmy od zupełnie nowego państwa, jakim w tym wypadku będzie Fenicja. Na jej czele ujrzymy Dydonę, która będzie przewodzić swoimi podwładnymi przy okazji wykorzystując do tego swoje umiejętności i charakterystyczne cechy tejże frakcji. 
 
Zdecydowanie lepiej i ciekawiej prezentuje się kwestia zawartości, w ramach której ujrzymy chociażby zmieniający się świat, który jeszcze mocniej będzie powiązany z naszymi działaniami jak i z przyrodą i jej specyfiką. Ta druga będzie wpływać na rozgrywkę i spowoduje, że będziemy musieli poradzić sobie z negatywnymi skutkami katastrof. 
 
Rzecz jasna nie zabraknie nowych budynków, systemów oraz technologii, które pozwolą nam wszystkiemu zapobiec lub się zabezpieczyć. Poprawiono w tym wypadku także kwestie zasobów, które zostały podzielone i będą w trochę inny sposób wpływać na zabawę. 
 
Ulepszona ma zostać dyplomacja oraz światowe wydarzenia, w których nie tylko będziemy brać udział, ale także konieczne będzie się przygotowanie do tego i odpowiednie reagowanie. 
 
Civilization VI: Gathering Storm będzie mieć premierę w walentynki (14 lutego 2019 roku) na komputerach osobistych. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-19 09:56:44

Nic specjalnego w tym nie widzę i nie wyobrażam sobie grać w coś takiego a co dopiero za to płacić...

Reklama
Reklama