dodano: 2022-05-14 23:40:01
PC

CLeM, mroczna przygodówka logiczna z bohaterem z suwakiem na głowie od twórców Agatha Knife

Gra: CLeM
CLeM, mroczna przygodówka logiczna z bohaterem z suwakiem na głowie od twórców Agatha Knife
19°
0

CLeM, mroczna przygodówka logiczna z bohaterem z suwakiem na głowie od twórców Agatha Knife, studia Mango Protocol ma już kartę na Steam i zwiastun.

Mango Protocol, niezależne studio znane z rysunkowych przygodowych produkcji w klimacie grozy, tworzony kolejną taką przygodową propozycję. Ich nowa gra nosi tytuł CLeM i nie ma jeszcze swojej daty premiery, ale ma zwiastun i kartę na platformie Steam. 

Zapoznaj się także z: M3GAN, nowy horror twórców Obecności zaprezentowany na pierwszym zapowiadającym go plakacie

Studio Mango Protocol, znane z mrocznych produkcji przygodowych, ale i nie pozbawionych humoru, często czarnego, mające na swoim koncie kilka gier, między innymi przygodówkę Agatha Knife, pracuje teraz nad nowym projektem.

Ich nowiutka gra będzie także przygodówką, też w mrocznym klimacie, ale znajdziemy w niej wiele zagadek i mini-gier, jak w klasycznej grze przygodowej. Na gracza czeka tu bardzo pokręcona, niemal dziwna historia, której motywami jest manipulacja, uległość, poczucie dumy i odkupienie. 

Przeczytaj również:

 

Bohaterem gry o tytule CLeM jest niewielkich rozmiarów bohater, z suwakiem z tyłu głowy, który pewnego dnia budzi się z wielkim bólem głowy i notatnikiem, w pozoru opuszczonym domu, a właściwie w domowej piwnicy. Towarzyszy mu notatnik, w którym nasz bohater widzi mnóstwo dziwnych notatek i rysunków na temat alchemii, owadów i innego paskudztwa. 

Podczas zabawy gra będzie nie tylko eksplorował to tajemnicze miejsce, mierzył się z łamigłówkami, ale także tworzył magiczne zabawki, które pozwolą odkryć tajemnice i pozwolą dostać się do miejsc, które do tej pory nie były dostępne. 

CLeM powinno zagościć w 2023 roku na komputerach osobistych.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama