10°
0
dodano: 2021-07-16 07:05:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Co będzie się działo podczas QuakeCon At Home 2021? Bethesda zdradza plan wydarzenia!

Autor: AnoX

Co będzie się działo w trakcie QuakeCon At Home 2021? Bethesda zdradziła jakie atrakcje będą się odbywać w ramach swojego nadchodzącego wydarzenia i inicjatyw w ramach święta fanów.

Po raz kolejny za pośrednictwem sieci wielbiciele gier Bethesdy na czele z marką Quake, zaliczą spotkanie podczas własnego święta wypełnionego atrakcjami różnorakimi. Czego się możemy spodziewać?

Start QuakeConu 2021

Całość rozpocznie się już 19 sierpnia o godzinie 20:00 naszego czasu, gdy odbędzie się światowy strumień wypełniony wieloma inicjatywami, w tym spotkaniami z internetowymi celebrytami czy twórcami gier.

Przeczytaj także: Co włączy Igora i Black Stalkera? Nowy zwiastun Chernobylite nie odpowiada do końca na to pytanie...

Oficjalny Twitch Team na QuakeCon 21

Spory wkład w inicjatywę będzie miała platforma Twitch, gdzie będzie można śledzić postępy, atrakcje oraz połączyć się oficjalnie ze społecznością. Zaangażowana grupa pracowników nie tylko będzie bawić się z fanami, ale także zaoferuje między innymi gry. Nie zabrakło miejsca również na platformie Discord!

Strumienie charytatywne QuakeCon At Home 2021

Jak co roku w trakcie wydarzenia odbywać się będą zbiórki środków przeznaczone na określone cele charytatywne na rzecz takich organizacji jak Asian Americans Advancing Justice (AAJC), NAACP Legal Defense and Educational Fund, The Trevor Project czy UNICEF

QuakeConowe zbiórki na zwierzaki w 2021 roku

Bethesda zdecydowała się zadbać również o charytatywne koszulki, które przeznczone zostaną na stałego partnera adopcyjnego QuakeCon z Dallas, Dallas Pets Alive i globalną organizację na rzecz zwierząt, FOUR PAWS.  Wzory zdecydowanie mogą się podobać!

QuakeCon 2021 koszulki 

Termin QuakeCon At Home 2021

QuakeCon 2021 odbędzie się w terminie 19 - 21 sierpnia 2021 roku w sieci.

 


Komentarze (0):
Reklama