dodano: 2021-01-17 07:10:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Co Capcom pokaże w czwartek podczas najbliższego show poświęconego Resident Evil Village?

Autor: AnoX
Co Capcom pokaże w czwartek podczas najbliższego show poświęconego Resident Evil Village?
10°
0

Już w ten czwartek odbędzie się pokaz gry Resident Evil Village, który może się okazać ciekawą inicjatywą Capcomu. Co firma zademonstruje wkrótce?

Już w nadchodzącym tygodniu spodziewać się możemy wprowadzenia nowej inicjatywy, skupionej wokół materiału wideo, w trakcie którego mamy się dowiedzieć czegoś więcej na temat ósmej, numerowanej serii.

Przeczytaj również: CES 2021 - Predator z nowymi laptopami - Predator Triton 300 SE oraz Predator Helios 300!

Zgodnie z doniesieniami znanego AestheticGamer aka Dusk Golem, informatora, będącego blisko horrorowych ekip Capcomu. To właśnie za jego sprawą dowiadujemy się co może się wydarzyć w czwartek.

Zgodnie z jego słowami spodziewać się możemy opublikowania nowego, tradycyjnego zwiastuna, materiału wprost z rozgrywki, ogłoszenia daty premiery, startu zamówień przedpremierowych.

Mało? Otóż do tego dojść ma także do ujawnienia Projektu Dominion, czyli kolejnego tytułu wieloosobowego, bazującego na 25. Rocznicy serii. Przy tej okazji studio zdecydowałoby się także na ogłoszenie zamkniętych beta testów. Twórcy poświęcą także na wywiady dotyczące historii serii Resident Evil.

Są to oczywiście informacje z wycieku od informatora, które nie muszą się bezpośrednio przełożyć na rzeczywistość. Dotychczas firma nie podejmowała wcześniej tego typu inicjatyw, zatem wszystkiego możemy się spodziewać.

 

 

Resident Evil VIII Village ma się ukazać w 2021 roku na PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama