dodano: 2020-08-21 09:10:01

Co nowego na HBO i HBO GO# 3 - Amerykanin w marynacie, Wychowane przez wilki, Miasto niedźwiedzia, Kraina Lovecrafta zapowiedź nowego odcinka

Co nowego na HBO i HBO GO# 3 - Amerykanin w marynacie, Wychowane przez wilki, Miasto niedźwiedzia, Kraina Lovecrafta zapowiedź nowego odcinka
26°
0

W kolejnym odcinku "co nowego na HBO i HBO GO" zwiastuny: Amerykanin w marynacie, Wychowane przez wilki, Miasto niedźwiedzia, Kraina Lovecrafta odcinek dwa.
 
Pora na kolejny odcinek prezentujący nadchodzące te dosłownie"już" i te nieco oddalone produkcje, jakie czekać będzie miłośników kina i seriali na HBO i platformie online, HBO GO. Wśród nich tytuł, który debiutuje już na dniach, kontynuacja całkiem dobrze zapowiadającego się serialu oraz nieco dalsza premiera. Na co zatem warto poczekać?  
 
Co nowego na HBO i HBO GO# 2 - Serial Od Nowa z nową datą premiery, Kraina Lovecrafta, Dzień trzeci na pełnym zwiastunie, Artemis Fowl
 
Zaczynamy od wideo zapowiedzi filmu, który swoją premierę ma mieć już za dwa dni, w którym podwójną rolę gra Seth Rogen, znany z dwóch części Sąsiadów, Pół na Pół czy Disaster Artist. Film nosi tytuł Amerykanin z marynacie i jest komedią. 
 
Opowiada dość przedziwną, bardzo adekwatną do tytułu, historię pewnego Amerykanina, robotnika i zaczyna się w roku 1920, kiedy to Herschel Greenbaum (Seth Rogen) pracując ciężko, by utrzymać swoją rodzinę, w jednej z miejscowych fabryka, wpada do solanki, wielkiej kadzi wypełnionej piklami i tam już zostaje na całe długie sto lat. W tajemniczy sposób pewnego dnia przenosi się do współczesnego Brooklynu, wyglądając zupełnie tak samo, jak wiek wcześnie, kiedy to zdarzył się ten nieszczęśliwy wypadek. Postanawia odnaleźć swoją rodzinę, która ze zrozumiałych przyczyn nie chodzi już po tym świecie. Jedynym bliskim mu krewnym jest jego prawnuk, Ben Greenbaum (w niego też wcielił się Seth Rogen), łagodny i dobry mężczyzny pracujący jako programista komputerowy, zupełne jego przeciwieństwo. 
 
W filmie, który został stworzony dla WarnerMax i pokazany najpierw na amerykańskim HBO Max obok podwójnej roli Setha Rogena, zobaczymy także Sarah Snook, którą możemy oglądać w takich produkcjach jak: Klątwa Jessabelle do obejrzenia na Netflix, Projektantka, Winchester. Dom duchów, którego recenzję znajdziecie na stronie, czy Przeznaczenie
 
Premiera filmu na HBO i HBO GO 23 sierpnia.  
 
 
 
Amerykański oddział HBO przygotował także zwiastun kolejnego odcinka nieźle zapowiadającego się serialu Kraina Lovecrafta, opartego na książce o takim samym tytule. Jest to rzecz jasna serialowa produkcja inspirowana twórczością Lovecrafta, oparta na książce Matta Ruffa. Jej pierwszy odcinek jest już dostępny na HBO i HBO GO, kolejny już niebawem. 
 
Opowieść rozgrywa się w latach 50-tych ubiegłego wieku w Ameryce, w której rasizm jest czymś normalnym i bardzo powszechnym i skupia się na losach trójki czarnoskórych podróżników. Wśród nich znajdziemy Atticusa Freemana szukającego swego zaginionego ojca, przyjaciółkę Letitii poszukującą drogi życiowej oraz wuja Georga, który tworzy przewodnik dla czarnoskórych, bardziej lub mniej przyjaznych im miejsc. Grupę łączy wspólny cel, wędrówka, walka o przetrwanie w brutalnym niechętnym im amerykańskim świecie oraz potwory, rodem z powieście Lovecrafta. 
 
Premiera kolejnego odcinka już w niedzielę.  
 
 
 
Nieco dłużej, ale wcale nie tak długo będziemy musieli poczekać na nowy, tym razem serialowy projekt Ridleya Scotta zatytułowany Wychowany przez wilki, który swoją premierę ma mieć już z początkiem września.
 
Jest to utrzymana w konwencji science - fiction dość futurystyczna opowieść z post-apokaliptycznym przesłaniem, w którym Ziemia została zniszczona a garstką ludzi zajmuje się sztuczna inteligencja, dwa androidy. Ich nowym i niezwykle ważnym zadaniem jest wychowanie ludzkiego dziecka, które żyje z nimi na odległej, dziwnej planecie. Wszystko przebiega w miarę normalnie, do czasu kiedy spokój na owej planecie burzą konflikty o podłożu religijnym.
 
Serial, którego pomysłodawcą i reżyserem pierwszych dwóch odcinków jest właśnie Ridley Scott składać się będzie z 10 odcinków. Obok wspomnianego Ridleya Scotta producentami serialu są: Aaron Guzikowski, który jest także scenarzystą i scenarzystą serialu, Jordan Sheehan, David W. Zucker, Mark Huffam i Adam Kolbrenner. W obsadzie:  Amanda Collin (Undtagelsen, Straszna kobieta), Winta McGrath (Moje wakacje z Rudym, do obejrzenia na Netflix, Do nieba), Jordan Loughran (Evermoor: Kroniki, Emerald City),  Abubakar Salim (seria Assassin's Creed), Niamh Algar (From the Dark, MotherFatherSon do obejrzenia na HBO GO), Matias Varela (Assassin's Creed i Narcos, obydwa do obejrzenia na Netflix), Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Travis Fimmel (Wikingowie), Ivy Wong oraz Felix Jamieson.
  
Premiera serialu na HBO GO 4 września. Premiera na kanale HBO 23 października.  
 
 
 
Na jesień tego roku na platformie HBO GO przewidziana jest premiera nowego, tym razem szwedzkiego serialu, będącego emocjonującym dramatem, którego tytuł brzmi: Miasto niedźwiedzia. Polski oddział HBO przygotował prezentujący go filmowy zwiastun.
 
Jest to produkcja serialowa oparta na powieści Fredrika Backmana o tym samym tytule, a jej reżyserem jest nagradzany już wielokrotnie, Peter Grönlund (Tjuvheder czy Goliat). W obsadzie: Ulf Stenberg, Aliette Opheim, Tobias Zilliacus, Miriam Ingrid i Oliver Dufaker
 
Ta niezwykła serialowa opowieść oparta na nagrodzonej powieści, przeniesie nas do niewielkiego szwedzkiego miasteczka Björnstad, które kiedyś było pełne ludzi, ale podupadło i zdziczało. Jego chlubą  jest lokalna młodzieżowa drużyna hokejowa, która ma wielkie szansę zaistnieć w półfinałach krajowych. Pewnego dnia, zmagający się ze stresem młodzi zawodnicy, dokonują strasznego czynu. Zgwałcona zostaje młoda dziewczyna. To rujnuje jej życie, ale także dzieli małą lokalną społeczność. Każdy z nich ma zupełnie inne spojrzenie na to przerażające zdarzenie. 
 
Premiera serialu na HBO GO jesienią. Na razie nie podano dokładnej daty. 
 
Oglądaj na HBO GO
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama