dodano: 2020-09-15 10:00:01

Co nowego na Netflix# 15 - Proces siódemki z Chicago, La Revolutnion, O jedną historię od siebie, Ktoś musi umrzeć, Hubie ratuje Halloween

Autor: agusia16
Co nowego na Netflix# 15 - Proces siódemki z Chicago, La Revolutnion, O jedną historię od siebie, Ktoś musi umrzeć, Hubie ratuje Halloween
0

W kolejny odcinku "co nowego na Netflix" dziś: Proces siódemki z Chicago, La Revolutnion, O jedną historię od siebie, Ktoś musi umrzeć, Hubie ratuje Halloween. 
 
Nowy odcinek naszego cyklu filmowo - serialowego z platform streamingowych, dziś poświęcony Netfiksowi przynosi zarówno zwiastuny nadchodzących produkcji, jak i nowy, filmowy i wydaje się ciekawy sposób promowania się przez Netflix.  
 
Przeczytaj również: Co nowego na Netflix# 14 - Ratched, finałowy zwiastun, Rebeka, Grillmasterzy w akcji, Pożeracz mięsa, Dragon's Dogma, Challanger: Ostatni lot
 
Zaczynamy właśnie od tej  filmowej kampanii Netflix. Ta skupiona jest na emocjach, jakie wywołują u widzów oglądane na Netflixie filmowe i serialowe produkcje. Tytuł serii to O jedną historię od siebie, a zaprezentowany film wideo to kilka znanych widzom oryginalnych produkcji Netflixa. Nie mogło zabraknąć Stranger Things, na którego czwarty sezon, nadal czekamy, a już wiemy, że nie będzie to ostatnia seria. Jest niezwykle dobrze oceniany niemiecki serial Dark, flagowa serialowa produkcja The Crown oraz Dom z PapieruW głębi lasu, Dwóch Papieży i wiele więcej. 
 
Wkrótce na Netflix mają pojawić się inne filmowe cykle reklamujące produkcje tejże platformy, które pozwolą przy okazji wyodrębnić nam filmy, które w danym momencie chcemy oglądać.  
 
 
 
Tymczasem wracamy do tradycyjnych filmowych zapowiedzi w postaci zwiastunów. Na pierwszy ogień Proces siódemki z Chicago, zwiastun przygotowany przez polski odział Netflixa. Jest to film oparty na faktach.
 
Proces siódemki z Chicago to produkcja filmowa w reżyserii i według scenariusza Aarona Sorkina, którego The Social Network oraz Moneyball możecie obejrzeć na Netflix. W obsadzie: Sacha Baron Cohen, Frank Langella, Joseph Gordon-Levitt, Michael Keaton, Abdul-Mateen II, Eddie Redmayne, Mark Rylance, Jeremy Strong, Alex Sharp praz John Carroll Lynch.
 
Proces_si_demki_z_Chicago
 
Jest to utrzymany w konwencji dramatu sądowego, film oparty na faktach, który opowiada historię pokojowego protestu zorganizowanego w 1968 roku, który odbył się podczas krajowej konwencji amerykańskiej Partii Demokratycznej. Coś co miało być pokojowe, przerodziło się jednak w brutalne starcia policji i gwardii narodowej, zaś organizatorzy demonstracji, zostali oskarżeni i spisek i zamieszki i trafili na ławę sądową. 
 
Premiera filmu na Netflix 16 października. 
 
Oglądaj na Netflix 
 
 
 
W sieci, tym razem za sprawą amerykańskiego oddziału Netflixa, pojawił się kolejny zwiastun serialu opowiadającego fikcyjną, alternatywną wersję rewolucji francuskiej. Serial o tytule La Révolution czyli Rewolucja zadebiutuje również w październiku, już na jego początku.
 
Serial łączy dramat z elementami kostiumowymi, historycznymi oraz o tematyce politycznej, jest produkcji francuskiej i opowiada historię francuskiego wynalazcy gilotyny, który pewnego dnia odkrywa dziwną chorobę, epidemię, która rozprzestrzenia się na arystokratów, którzy zostają owładnięciu żądzą mordowania ludzi z niższych klas społecznych. 
 
W rolach głównych: Amir El Kacem, Marilou Aussillouxs, Lionel Erdogon, Julien Frison i inni.
 
Premiera pierwszego sezonu serialu już 1 października.
 
Oglądaj na Netflix
 
 
Wracamy do polskiego oddziału Netflixa, który przygotował zwiastun serialu limitowanego Ktoś musi umrzeć, który został stworzony przez twórcę Domu kwiatów, Manolo Caro.
 
Kto_mui_umrze_
 
Jest to hiszpański dramat kryminalny, rozgrywający się w latach 50-tych ubiegłego wieku, przedstawiający pewną meksykańską rodzinę, której plany matrymonialne krzyżuje ich syn. Otóż pewnego dnia rodzice wzywają go do powrotu do rodzinnego Meksyku, by tak poznał swoją narzeczoną. zaplanowany ślub chyba jednak nie dojdzie do skutku, bowiem ten przyjeżdża do rodzinnej posiadłości w towarzystwie pewnego tancerza, wzbudzając w tym przerażanie rodziców.  
 
Premiera serialu przewidziana jest na 16 października.
 
Oglądaj na Netflix
 
 
Dzisiejsze bogate w treść zestawienie netfliksowych informacji kończymy filmową zapowiedzią kolejnej komedii na Netflixie, w której główną rolę gra Adam Sandler, którego możecie oglądać także w komedii kryminalnej Zabójczy Rejs, również na Netflix.
 
Jest to komedia o tytule Hubie ratuje Halloween i rozgrywa się w Salem, mieści niezwykle przywiązanym do tradycji świętowania Halloween. Bohaterem filmu jest Hubie Dubois, którego popularność nie jest taka jaką by chciał. Mężczyzna jest obiektem żartów całego miasteczka, bez względu na wiek owego mieszkańca. Żartują z niego dzieci, jak i dorośli. Jednak pewnej halloweenowej nocy w Salem wydarzy się coś strasznego, coś, co jednak pozwoli stać się Hubiemu bohaterem lokalnej społeczności. 
 
Hubie_ratuje_Halloween
 
W obsadzie filmu obok Adama Sandlera także: Kevin James, Julie Browen, Ray Liota, Maya Rudoph, Michael Chiklis i Steve Buscemi. 
 
Premiera nowej komedii na Netflix 7 października. 
 
Oglądaj na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama