dodano: 2020-02-24 22:50:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Co po The Outer Worlds? Obsidian Entertainment szykuje dla nas grę AAA

Autor: AnoX
25°
0
Co po The Outer Worlds? Obsidian Entertainment szykuje dla nas grę AAA
The Outer Worlds okazało się hitem, w czym nie przeszkodził mniejszy budżet i skala. Te dwa ostatnie ograniczenia nie wystąpią w kolejnym RPG-u od Obsidian.
 
Obsidian Entertainment przez wiele lat pokazał się ze świetnej strony kilka razy, jednakże praktycznie za każdym razem fani mogli się czuć usatysfakcjonowani poziomem poszczególnych gier.
 
Niedawny projekt po słabej sprzedaży Pillars of Eternity II Deadfire, nie mógł się pochwalić dużym budżetem, ale kolejny będzie stał na jeszcze wyższym poziomie.
 
W chwili obecnej niestety nie wiemy czym będzie nowa gra renomowanej marki gry, która ma zagwarantować nam budżet oraz wsparcie godne właśnie najwyższego segmentu AAA bez obaw o ograniczenia.
 
Najnowszy RPG ma zagwarantować nam wysokiej klasy zabawę, która ma dostarczyć nam ekscytującą zabawę bazującą na atrakcyjnej i wciągającej atmosferze. Szczegóły oczywiście nie są nam jeszcze znane, jednakże zapewne przy okazji targów E3 2020.
 
 
Wśród pierwszych skojarzeń naturalnie pojawia się Fallout New Vegas, które jak wszyscy dobrze pamiętamy, miało niestety dość duże problemy z licznymi błędami, których nie udało się wyeliminować na czas. Po dziś dzień także możemy natrafić na pewne niedociągnięcia.
 
Tym razem sytuacja zapewne będzie o wiele lepsza, jednakże konieczne będzie do tego nadanie studiu odpowiednią ilość czasu. Premiera raczej nie odbędzie się w okresie debiutu Xbox X, jednakże tytuł na jesień kolejnego roku to teoretycznie lepsza data.
 
Miejmy po prostu nadzieję, że Xbox będzie spokojnie czekał na efekty prac, które mogą przyciągnąć uwagę społeczności na konsolach i komputerach, gdzie także istotna grupa osób będzie oczekiwać kolejnego hitu z tego gatunku.
 
[Komentarz redaktora] W trakcie targów Poznań Game Arena 2019 miałem okazję sprawdzić jak się ma Wasteland 3, który dzięki współpracy z Microsoftem zapowiada się na absolutny hit jesieni. Wejście dużej firmy z jej środkami spowodowało, że mroźne pustynie będziemy odkrywać z jeszcze większą satysfakcją oraz zadowoleniem.

źródło: cogconnected.com/2020/02/creators-outer-worlds-working-new-triple-title/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama