25°
0
dodano: 2020-06-11 03:00:14

Co Sony może przedstawić nam podczas prezentacji PS5 - The Future of Gaming? - Przewidywania dotyczące zawartości show!

Autor: AnoX
Sony oficjalnie potwierdziło, że 4 czerwca 2020 roku ujrzymy "PS5 - The Future of Gaming", czyli wydarzenie poświęcone nowej grze i konsoli. Co nas czeka?

W końcu się doczekaliśmy! Zatem czekamy do The Future of Gaming

Japońska korporacja przez długi czas pozostawała dość pasywna w kontekście marketingu, w zasadzie dotykającego wszystkie sfery działalności około growej. Wiemy już, że po wpadce z wykładem Marka Cerny, firma postanowiła wyciągnąć wnioski, co... niewątpliwie trwało dość długo. Niemniej jak się dowiedzieliśmy i o czym informowaliśmy Was wczoraj rano, firma chciała zachować jakość pomimo koronawirusa.
 
Nadszedł w końcu dzień wczorajszy, gdy otrzymaliśmy potwierdzenie daty. Tak, faktycznie 4 czerwca 2020 roku będziemy mogli na żywo ujrzeć zupełnie nowe tytuły, rozgrywkę z PlayStation 5 oraz być może także wygląd konsoli jako takiej. W końcu jak się dowiedzieliśmy, konstrukcja masowo ruszyła, a co za tym idzie prędzej niż później wygląd wyciekł by do sieci.
 
Z wcześniejszych sugestii, wiemy że możemy się spodziewać pokazu rozgrywki różnych tytułów właśnie na kolejnej konsoli Sony, które przy okazji będzie chciał nieco zagrać na nosie Microsoftu po ich wpadce z Inside Xbox. Jak firma chce podejść do następnego show? Postaram się w poniższym tekście zarysować Wam możliwy wariant oraz pomysł na całość.

"My też mamy Wsteczną Kompatybilność z ulepszeniem!"

Rozpocznijmy od tego, że dopiero co mieliśmy okazję ujrzeć dwa specyficznego wydarzenia - State of Play o Ghost of Tsushima oraz State of Play o The Last of Us Part II. Czemu warto o nich wspomnieć, choć zmierzają na PlayStation 4? Otóż firma będzie je chciała ukazać jako wzór wstecznej kompatybilności oraz swojego własnego odpowiednika Smart Delivery, który podobno był opracowywany, w efekcie czego być może usłyszymy o tym jak te gry będą działać lepiej. Być może będzie się jedynie z krótkimi materiałami wideo, aby nie zachęcić graczy do wstrzymania się z zakupem tego tytułu aż do czasu premiery nowego urządzenia.

Co jednak nowego możemy zobaczyć na PS5 - The Future of Gaming

Z doświadczenia wywnioskować możemy, że z pewnością na wydarzeniu pojawi się Activision, które właśnie na tym wydarzeniu może zademonstrować Call of Duty 2020, znane z tytułu Wietnam, Black Ops Wietnam.... no to będzie jeszcze do ostatecznego ustalenia ;) Ponadto firma może nas zaskoczyć jeszcze czymś, o czym mogliśmy nie słyszeć. Nowe chociażby Skylanders mogłoby zaskoczyć graczy, szczególnie tych najmłodszych.
 
Ponadto zapewne Ubisoft mógłby te sytuację wykorzystać do zaprezentowania nam na przykład nowego Far Cry'a, który rzekomo powstaje lub Watch Dogs Legion, który w dalszym ciągu pozostaje tajemnicą.
 
Capcom teoretycznie jest przygotowany do pokazu Resident Evil 8 Village, jednakże spodziewać się możemy raczej zajawki, aniżeli rozgrywki jako takiej. Firma ostatnio długo kryje swoje produkcje, zatem być może postara się nas na razie "nakręcić".
 
Umowa z EA do tej pory obejmowała serię FIFA właśnie dla PlayStation 4, zatem być może FIFA 2021 będzie promowana właśnie z Sony oraz ich PlayStation 5.
 
Warner Bros ma w swoim zanadrzu chociażby potencjalne gry z Batmanem czy też z Supermanem, zatem być może to właśnie na tym wydarzeniu poznamy którąś z nich.

Jakie gry ekskluzywne na PlayStation 5 mogą się pojawić na The Future of Gaming?

PlayStation Studios, noszące obecnie wspólną nazwę, mogą zapewnić nam mniejsze czy większe pokazy z nadchodzących gier, poza wspomnianymi produkcjami kreowanymi pod obecną generację konsol. Tym razem mowa o grach, mających zmierzać właśnie na PS5, starając się zachwycić graczy na samym początku nowej generacji.
 
Od dłuższego czasu bardzo dużo mówiło się o Horizon Zero Dawn 2, które ma być niezwykle ważne dla zademonstrowania najważniejszych możliwości dysku SSD w konsoli. Poza tym sporo emocji rozbudzi także God of War 2 (2020/2021?), przy czym ten tytuł wydaje się zmierzać raczej na przyszły rok, w związku z czym zwiastun może się okazać maksimum tym razem. Podobnie sprawa może się mieć z Gran Turismo 7, które powstaje już jakiś czas, ale Polyphony Digital nie jest znane z pośpiechu... :D
 
O Marvel's Spider-Man 2 bardzo dużo się mówiło, jednakże istnieją bardzo niskie szanse, że ten tytuł miałby zmierzać na start nowego urządzenia, jednakże czas ten być może umili nam powrót Jak & Daxter. Ponadto wiemy już o pracach na remake'iem Silent Hill, w związku z czym spodziewać się możemy ujawnienia loga lub krótkiej zajawki z kilkoma screenshotami.
 
Firma może szykować dla nas także kilka innych niespodzianek, wskazując nam na to co może zdarzyć się w kolejnej generacji konsol, mającej być dla Japońskiej Korporacji równie dobra co w przypadku PlayStation 4.
 
Lista gier oficjalnie zmierzających na PlayStation 5.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama