dodano: 2020-01-27 06:30:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Call of Duty Modern Warfare - Tryb Battle Royale coraz bliżej?

Autor: AnoX
Call of Duty Modern Warfare - Tryb Battle Royale coraz bliżej?
20°
0

Call of Duty Modern Warfare już niebawem doczeka się drugiego sezonu, który zgodnie ze wskazówkami i pogłoskami, ma dostarczyć nam tryb Battle Royale.
 
Do tej pory twórcy raczej unikali tematu wprowadzania nowych trybów, które ich zdaniem miałby nie pasować do formuły oraz poważnej tematyki, którą poruszano w tym tytule. W ten sposób zrezygnowano chociażby z trybu Zombie, który cieszył się dużą popularnością. 
 
Od pewnego czasu w sieci pojawiały się pogłoski oraz materiały sugerujące, że w gruncie rzeczy mówimy tutaj jedynie od odpychaniu uwagi od toczonych prac. Te najwyraźniej trwają i być może wkrótce poznamy ich efekty.
 
Tym razem znany i ceniony youtuber skupiony wokół serii TheGamingRevolution, ujawnił swoje odkrycie w postaci ekranu ładowania pochodzącego właśnie z trybu BR. 
 
Materiał ukazuje nam miejscówek nad morzem, gdzie rozstaw obiektów idealnie nadaje się do wykorzystania w tego typu trybie, gdzie poszukiwanie broni i narzędzi jest równie ważne co eliminowanie przeciwników.
 
Star Wars: Knights of the Old Republic doczeka się Remake'a?
 
Tryb będący wielką świeżością w Call of Duty Black Ops IV doczekał się bardzo ciepłego przyjęcia, w związku z czym nikogo nie zdziwiłoby wprowadzenie takiej nowości.
 
Póki co musimy zaczekać na kolejną dawkę szczegółów, które umożliwiłyby nam zapoznać się z szeroką dawką informacji oraz specyfiki trybu, który w tej chwili funkcjonowałby na zupełnie nowym silniku, który powstawał między innymi w polskim oddziale Infinity Ward.
 
W chwili obecnej nie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenia co wprowadzone zostanie w ramach drugiego sezonu oraz atrakcji i ogólnego jego charakteru. 
 
W materiale wspomnianego internetowego celebryty znajdziecie wskazówki oraz materiały związane z inną treścią, która wprowadzana może być w ramach S02.
 
 
 
Call of Duty Modern Warfare ukazało się 25 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama