dodano: 2020-03-16 15:50:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Creepy Jar podpisało umowę z Incuvo S.A. na Green Hell w wersji VR!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Creepy Jar podpisało umowę z Incuvo S.A. na Green Hell w wersji VR!
19°
0

Polskie studio Creepy Jar oficjalnie ogłosiło zawarcie umowy z firmą Incuvo S.A. umowę na rzecz przygotowania wersji VR gry Green Hell. 
 
Symulator przetrwania w dżungli amazońskiej doczeka się kolejnego wydania, w ramach którego będziemy się mogli delektować jeszcze obszerniejszą zawartością oraz atrakcjami.
 
Tym razem mowa jest o wersji gry przygotowywanej z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości, które powoli stają coraz popularniejsze i krok po kroku docierają do kolejnych grup graczy.
 
Niezależne Eternal Hope, w poszukiwaniu duszy - wersja demonstracyjna
 
Umowa zakłada wykonanie specjalnego portu oraz wydanie tej wersji, za co odpowiadać będzie właśnie Incuvo S.A. To właśnie ta firma odpowiadać będzie także za działania marketingowe i dystrybucję.
 
Niestety w chwili obecnej nie wiadomo, kiedy to wydanie zadebiutuje na nowych platformach, w związku z czym fani posiadający drogi sprzęt muszą się uzbroić w cierpliwość.
 
[Komentarz redaktora] Współpraca ta wydaje się być przemyślanym oraz realizowanym w dobrym stylu, dzięki czemu obie firmy mają szansę wiele zyskać. Produkcja wydaje się mieć okazję nieźle zagospodarować niszę, przy okazji dostarczając społeczności wartościowy tytuł z unikatowymi zaletami.
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama