dodano: 2020-08-10 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cut scenki w Cyberpunk 2077 mają zagwarantować graczom nowe podejście oraz wyższą jakość!

Autor: AnoX
Cut scenki w Cyberpunk 2077 mają zagwarantować graczom nowe podejście oraz wyższą jakość!
13°
0

CD Projekt RED chce poprzez Cyberpunk 2077 wznieść się i gatunek RPG na nowy poziom, a zapowiedzi dotyczące cut scenek zapowiadają się przynajmniej ciekawie.
 
Rodzime studio dziś o godzinie 18 zaprezentuje nowe nowości w ramach drugiego Night City Wire, w międzyczasie dzieląc się innego typu informacjami.
 
Te tym razem związane są z cut scenkami, które firma chce usprawnić, pozostawiając graczom znacznie więcej swobody, umożliwiając nam kształtowanie powieści w większym stopniu.
 
 
Wpływ realizować się będzie nie tylko poprzez wypowiedzi, ale także poprzez nasze realne działania, w czym przydatna będzie swobodnie poruszająca się kamera.
 
Wśród dodatkowych narzędzi znajdziemy chociażby możliwość skupienia uwagi na innej postaci czy dostrzeżenia co się dzieje w tle, dzięki czemu być może uda nam się uniknąć tarapatów.
 
Być może za jakiś czas ujrzymy jak może prezentować się ten system, bez dwóch zdań była by to faktycznie interesująca opcja, mogąca stanowić wielką zaletę projektu.
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
  
 

źródło: https://cogconnected.com/2020/08/cyberpunk-2077-takes-bold-new-approach-cutscenes/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama