dodano: 2019-09-03 06:00:07
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 z cut scenkami z pierwszoosobowej perspektywy

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 z cut scenkami z pierwszoosobowej perspektywy
21°
0

Cyberpunk 2077 był nam prezentowany na różne sposoby, w efekcie czego nie wszystko jest obecnie jasne. Jak się okazuje wiemy jakie będą cut scenki w grze.
 
Polskie studio ujawniło nam jak będą się prezentować cut scenki w ich najnowszej grze, która pod tym względem będzie się również od Wiedźmina 3. Jak się okazuje, w przypadku Cyberpunku doczekamy się tego typu przerywników prezentowanych nam z pierwszoosobowej perspektywy.
 
Ciemny Kryształ: Czas Buntu - recenzja serialu fantasy od Netflixa
 
Jeden z fanów dopytał się także o sekwencje związane ze scenami dla dorosłych, które także tak będą prezentowane. Wynika to z zastosowanej strategii, która polega na tym, że Cyberpunk 2077 ma być w 100% pierwszoosobową grą. Taki efekt ma zapewnić nam zwiększony poziom wczucia się w opowieści i grę w ogóle.
 
Taka decyzja spotkała się z pewną dawką niezadowolenia graczy, którzy nie spodziewali się tego typu rozwiązania. Skąd narzekania? CD Projekt RED nie przedstawił nam spójnie tego jak gra będzie się prezentować, było to trudne z tego powodu, że materiały były oddzielone od siebie w czasie, co niejako zamazuje ze sobą fragmenty rozgrywki ze zwykłymi zwiastunami. 
 
[Komentarz redaktora] Cała ta sytuacja pokazuje jak wiele rodzime studio ma jeszcze do zrobienia i moim zdaniem może jeszcze uniknąć tego typu problemów, jednakże konieczne do tego będzie wypuszczenie serii zwiastunów rozwiewających wątpliwości.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: gamespot.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama