dodano: 2020-12-24 14:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

W oparach rasizmu: Cyberpunk 2077 jak Hitler... tak, taka opinia i porównanie naprawdę się pojawiło...

Autor: AnoX
W oparach rasizmu: Cyberpunk 2077 jak Hitler... tak, taka opinia i porównanie naprawdę się pojawiło...
20°
0

Paste Magazine zdecydował się wejść na nowy poziom absurdu, niedorzeczności oraz rasizmu, zrównując sytuację gyr Cyberpunk 2077 do... Adolfa Hitlera....
 
Malutki, niegodziwy ignorant Garett Martin, zdecydował się porównać miana Gry Roku skierowanej dla Cyberpunka 2077 do.... miana Człowieka Roku, jaskim magazyn Time obdarzył lidera państwa Niemieckiego, stojącego na czele narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników, następcę Niemieckiej Partii Robotników.
 
Zdaniem autora obie sytuacje są łudząco podobne i mają służyć jako "ostrzeżenie dla reszty świata"... tak, no bo to przecież identyczna sytuacja.... Oczywiście za moment pojawiły się tłumaczenia, że to nie tak, że to porównanie, ale i nie porównanie. No w każdym bądź razie tekst, w dalszym ciągu jest widoczny, a jego nawiedzony autor nie widzi nic złego w swoim działaniu.
 
Jako uzasadnienie, pojawiają się kwestie crunchu, dużej ilości błędów i niedociągnięć technicznych, przesunięcia dat premier, prezentowania najmocniej wersji na komputery osobiste czy sukcesu finansowego gry. Nie zabrakło oskarżeń o (w mniemaniu autora) niemalże specjalne nie umieszczenie ostrzeżenia o epilepsji. 
 
 
Biedny Bartin chyba grę obejrzał co najwyżej na YouTube, nie rozumiejąc za nic z jakim uniwersum ma do czynienia, co jest jego podstawą oraz z czego wynikają różne aspekty gry, o  problemach w niej poruszanych nie wspominając.
 
O reszcie podkładanych pod marną tezę "argumentów" nawet lepiej nie wspominać, bo tylko i wyłącznie ręce opadają. Ignorancja, chamstwo, niechęć oraz nieodpowiedzialność to jedynie części składowe tego szmatławego kawałka tekstu. Żal może być wszystkich osób zaangażowanych w produkcję, pracujących cały czas nad aktualizacjami oraz poprawkami, tych którzy po wielu latach i miesiącach pracy na koniec otrzymują taką obrzydliwą kalumnię tuż przed Bożym Narodzeniem.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowa przygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninj Ghostrunner czy odświeżony horror Observer System Redux
 
    
 

źródło: https://www.pastemagazine.com/games/cyberpunk-2077/cyberpunk-2077-game-of-the-year/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama