dodano: 2019-12-21 06:05:13
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 działa na nowym silniku CD Projekt RED

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 działa na nowym silniku CD Projekt RED
55°
0

Cyberpunk 2077 powoli zbliża się do swojej premiery, tymczasem wczoraj dowiedzieliśmy się, że najnowsza gra CD Projekt RED działa na nowym silniku!
 
Prawdopodobnie największy polski hit już za kilka miesięcy dostarczy nam wyjątkową zabawę, ale do tego czasu spływają kolejne informacje i wieści dotyczące gry. Tym razem dowiedzieliśmy się sporo o silniku... a raczej o jego zmianie.
 
Jeden z twórców - Richard Borzymowski, zdradził że niemożliwe byłoby stworzenie Cyberpunk 2077 w oparciu o Red Engine znany nam z Wiedźmina 3 Dziki Gon oraz jego dodatków.
 
Night City w Cyberpunk 2077 będzie inne niż względem oryginału
 
Jedna z najwidoczniejszych zmian polega na zmodyfikowaniu struktury świata przedstawionego, który będzie znacznie bardziej wertykalny za sprawą olbrzymich budynków, których nie było w Wiedźminie. Ponadto zupełnie inaczej funkcjonować ma system dnia i nocy w kontekście odmiennej architektury oraz materiów wykorzystanych. Ponadto konieczne było wykształtowanie odpowiednio wygodnego systemu strzelania, którego niestety w dalszym ciągu prawie nikt nie widział i to właśnie ten element może budzić największe wątpliwości i niepewność.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Project Scarlett oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: gamerant.com/cyberpunk-2077-witcher-3-engine/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama