dodano: 2020-06-01 02:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 jest już na absolutnie ostatnim etapie produkcji. Problemy nie wpłynęły negatywnie na dotychczasowe dokonania

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 jest już na absolutnie ostatnim etapie produkcji. Problemy nie wpłynęły negatywnie na dotychczasowe dokonania
41°
1

Ostatni raport finansowy CD Projektu dostarcza nam sporo ciekawych wieści, pozytywnych nie tylko dla Wiedźmina czy Gwinta, ale też dla Cyberpunk 2077!
 
Największa spółka z branży gier w Europie niedawno opublikowała swoje kolejne sprawozdanie finansowe, dzięki któremu dowiedzieliśmy się chociażby o dobrym starcie karcianki Gwint na urządzeniach mobilnych oraz o 50 milionach kopii serii Wiedźmin. To jednak nie wszystko....
 
Ze wspomnianego dokumentu wraz z komentarzem wynika także, że prace nad Cyberpunk 2077 weszły w ostatnią fazę produkcji, a wcześniejsze problemy związane z koronawirusem nie spowodowały opóźnień, w wyniku czego gra zmierza pewnie do swojego dnia premiery.
 
Polska firma nawiązuje kolejne umowy dotyczące przygotowań do debiutu, w związku z czym spodziewać się możemy, że podczas jednego z następnych wydarzeń organizowanych przez Microsoft, ujrzymy jakiś fragment rozgrywki ze wspomnianego RPG-a.
 
W związku z tym należy twórcom, każdemu z osobna, pogratulować znakomicie wykonywanej pracy trzymając za nich kciuki oraz licząc, że już niebawem z większym spokojem będą mogli spoglądać na koniec prac oraz ewentualny sukces. 

W międzyczasie zapewne zobaczymy jeszcze jakieś zwiastuny, pojawi się jeden czy dwa duże fragmenty rozgrywki oraz materiały prezentujące chociażby korporacje czy gangi, które napotykamy na swojej drodze.
 
Cyberpunk 2077 będzie dostępny od 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 

źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-final-stages-development/

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-06-03 13:11:00

I bardzo dobrze. Nie moge sie doczekac jak go odpale na moim kompie tylko trzeba zdobyc swoja kopie i jazda. :)

Reklama
Reklama