dodano: 2019-08-22 06:05:06
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 prawdopodobnie bez multi, ale z twardym prawem?

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 prawdopodobnie bez multi, ale z twardym prawem?
44°
0

Cyberpunk 2077 w ramach informacji przecieka w ostatnim czasie coraz mocniej, tym razem dowiedzieliśmy się czegoś odnośnie trybu wieloosobowego i prawa.
 
Zgodnie z tym czego mogliśmy się spodziewać, im bliżej premiery tym więcej informacji otrzymujemy z obozu CD Projekt RED. Tym razem dostaliśmy kilka informacji, które niejako potwierdzają przypuszczenia niektórych grup graczy.
 
Przy okazji dowiedzieliśmy się także jak będzie funkcjonować prawo w rozgrywce i jak lepiej się kilka razy zastanowić, aby nie zrobić czegoś głupiego. Jako przykład posłużyły dwa miejsca. Pacifica oraz The City Center. O ile w przypadku tej pierwszej zabójstwo z dala od oczu pójdzie nam płazem, o tyle zrobienie czegoś takiego w centrum wielkiego Night City spotka się z bardzo surową karą. W tej super drogiej dzielnicy, takie rzeczy nie mogą mieć miejsca, a odpowiednie służby natychmiast się za nas wezmą.
 
Marvel's Avengers może okazać się sporym zawodem... - Analiza rozgrywki z gamescom 2019
 
Druga z nich dotyczy trybu wieloosobowego, którego prawdopodobnie nie będzie w ogóle. Twórcy eksperymentują i starają się znaleźć na boku jakieś rozwiązanie, lecz niemalże na 100% możemy być pewni, że ostatecznie multi w tym tytule się nie znajdzie. Może to i lepiej. W końcu kto z nas chciałby otrzymać jakieś nudne multi pozbawione charakteru i świeżości? No właśnie, nikt.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: pcgamer.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama