dodano: 2020-12-23 08:59:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 podwoił swoją sprzedaż z preordera

Cyberpunk 2077 podwoił swoją sprzedaż z preordera
20°
1

 

Zarząd CD Projekt RED podał wczoraj do wiadomości informacje o sprzedaży Cyberpunk 2077 i jest to ogromna ilość 13 mln kopii po uwzględnieniu już zwrotów.

"Zarząd spółki CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, iż w oparciu o raporty cyfrowych platform dystrybucyjnych oraz dane zebrane od dystrybutorów fizycznych szacuje, że do dnia 20 grudnia włącznie, gracze kupili ponad 13 milionów sztuk gry Cyberpunk 2077. Powyższa liczba odpowiada szacunkom odnośnie do salda zrealizowanej sprzedaży detalicznej na wszystkich platformach sprzętowych (po uwzględnieniu zwrotów dokonanych przez klientów detalicznych w sklepach fizycznych oraz cyfrowych) tzw. “sell through”, pomniejszonej o liczbę otrzymanych do dnia publikacji niniejszego raportu mailowych zgłoszeń od klientów detalicznych w ramach akcji “Help Me Refund”, otrzymanych bezpośrednio przez Spółkę.”

Patrząc na ostatni patch oraz na sprzedaż trzeba zakładać że 15 mln kopii to będzie tylko chwila a w najbliższym czasie możemy spodziewać się 20 mln sprzedanych kopii zapewne. Trzeba pamiętać że CD Projekt RED zakłada długo terminowe wsparcie produktu oraz wydanie wielu darmowych jak i płatnych DLC do Cyberpunka.

Teraz poczekamy jeszcze jak zareaguje kurs spółki na giełdzie ale na zakończenie wczorajszego dnia było to 267,70 PLN za jedną akcje to mamy nadzieje że dziś kurs poszybuje w górę i skończy się pisanie o porażce a zacznie o sukcesie polskiego giganta gamingowego.

Przy okazji zapraszamy was do przeczytania historii jak powstawała potęga CD Projekt


źródło: Twitter

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2020-12-23 08:33:54

Gratulacje dla CDR!

Reklama
Reklama