dodano: 2019-07-24 07:05:04
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 - Skradanie się i hakowanie będzie naprawdę ciekawe

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 - Skradanie się i hakowanie będzie naprawdę ciekawe
28°
0

Cyberpunk 2077 coraz częściej pojawia się wraz z informacjami w sieci, tym razem padło kilka słów dotyczących "cichej gry" oraz hakowania i ich systemów.
 
Miles Tost na oficjalnym Twitterze gry oficjalnie podzielił się informacjami dotyczącymi skradania się i cichego eliminowania przeciwników jak również i hakowania.
 
Przedstawiciel CD Projekt RED w ramach swojego występu potwierdziło jak rozbudowana ma być swoboda oferowana graczom, którzy będą mogli grać bez zabijania, eliminując zagrożenia po cichu czy nawet bawiąc się hakowaniem i tworzeniem sytuacji optymalnej dla nas poprzez grzebanie wrogom w głowie.
 
Konkurs: Green Hell, 3 przedmioty oraz amazońska dżungla!
 
Nano ulepszenia zapewnią nam bardzo szerokie pole narzędzi do wykorzystania, dzięki którym będziemy się mogli skuteczniej realizować w ramach ulubionego sposobu rozwiązywania problemów, choć zapomnieć nie możemy zapomnieć o różnych zagrożeniach.
 
[Komentarz redaktora] Twórcy coraz śmielej prezentują grę zatem pozostaje nam trzymać kciuki za to, abyśmy otrzymali bardzo głębokiego systemowo RPG-a, gdzie wybór ścieżki będzie miał realny wpływ na naszą przyjemność.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama