dodano: 2020-11-21 22:55:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Cyberpunk Flipper to kolejne rozszerzenie do uznanego House Flippera. Czas na remonty domów w futurystycznym świecie!

Autor: AnoX
Cyberpunk Flipper to kolejne rozszerzenie do uznanego House Flippera. Czas na remonty domów w futurystycznym świecie!
18°
0

Cyberpunk Flipper to nowy dodatek do polskiego symulatora remontów House Flipper, stawiający na remonty domów i mieszkań, zgniłej przyszłości.
 
Polskie studio Frozen District oficjalnie zapowiedziało i wypuściło kolejne rozszerzenie do swojej hitowej gry House Fliiper. Tym razem twórcy postawili na cyberpunkowe klimaty.
 
Poprzez wypowiedź Krzysztofa Kreja, CEO w Frozen Ditstrict, wiemy że klimat dodatku nie jest przypadkowy. Studio składa się z graczy, którzy tak jak i my z niecierpliwością oczekują debiut Cyberpunk 2077, zatem wybór takiego świata dla DLC był dla nich naturalny. 
 
Kolejne płatne rozszerzenie zabierze nas właśnie do cyberpunkowej rzeczywistości, gdzie zajmiemy się odnowieniem mieszkań oraz domów w warunkach, które wyrosły między innymi w głowach takich ludzi jak Mike Pondsmith.
 
Za lekko ponad tydzień rozszerzenie ze skórkami, nowym apartamentem oraz 60 motywami trafi do rozgrywki, zapewniając nam kolejną porcję atrakcji do wprowadzenia we wnętrzach.
 
Przeczytaj takżeStar Citizen dostępny za darmo z flotą przeszło 100 statków kosmicznych! Nowe wydanie w grze Cloud Imperium Games
 
House Flipper - Cyberpunk DLC zadebiutował 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama