dodano: 2020-07-24 22:15:01

Cyberpunk. Odrodzenie to wielki powrót Andrzeja Ziemiańskiego do gatunku! Premiera książki odbędzie się już w sierpniu

Autor: AnoX
Cyberpunk. Odrodzenie to wielki powrót Andrzeja Ziemiańskiego do gatunku! Premiera książki odbędzie się już w sierpniu
30°
0

Już 12 sierpnia swoją premierę zaliczy książka Cyberpunk. Odrodzenie za sprawą której Andrzej Ziemiański powraca do tytułowego gatunku. Co czeka czytelników?

Powrót Ziemiańskiego po latach...

Andrzej Ziemiański po sporym sukcesie między innymi serii Achaja powraca do gatunku, którym autor pobawił się w 2008 roku za sprawą Toy Wars, ciepło przyjęty przez fanów gatunku. Nadszedł czas na kolejną powieść rozgrywającą się w futurystycznym świecie zaawansowanej technologii oraz upadających społeczeństw.
 
W okresie, w którym nasz realny świat zbliża się do wizji za początkowych przez klasyków, tym bardziej warto przyjrzeć się bliżej co może się zdarzyć. Po raz kolejny czekają na nas futurystyczne obrazy społeczności całkowicie zdominowanych przez propagandę medialną, masę futurystycznych technologii, rozwijające się korporacje oraz... gangi, wielkie finansowe różnice oraz zabawy ludzkim ciałem...
 
Cyberpunk 2077 - Jakie korporacje, gangi oraz frakcje będą dostępne? Na czyich reprezentantów natrafimy?

Zakazane Miasto, czyli jak nadzieje rozbiły się o brutalny obraz cyberpunku

Wąskie uliczki Zakazanego Miasta wypełnione są holograficznymi reklamami, gęstym deszczem oraz atmosferą, w której dominuje czarny rynek handlu bronią, informacjami oraz częściami ciała... to wszystko łączy zarówno gigantyczne i super wpływowe korporacje oraz rządzące "na dole" gangi, narzucające określony porządek i zasady.
 
Gigantyczne, rozbudowane neomiasto z jednej strony stanowi ideał wielbicieli nauki, technologii, przemysłu oraz nowoczesnych rozwiązań, niestety powiedzieć sobie jednak musimy, że życie oraz losy zwykłych ludzi w takich warunkach są trudne, wymagają ostrożności oraz walki o ostatnio swojej wolności oraz prywatności.

Fikcyjna przyszłość już teraźniejszością?

Książka, podobnie z resztą do gier takich ja Cyberpunk 2077Danger Scavenger czy też Gamedec, budzi spore zainteresowanie czytelników i graczy nie tylko z Polski, ale także w między innymi sąsiednich Czechach. Cyberpunk. Odrodzenie ma szansę przebić się oraz zainteresować szerokie rzesze osób.
 
Dotychczas Andrzej Ziemiański po porzuceniu naukowej kariery odnosi wielkie sukcesy, a każda jego pozycja cieszy się wyśmienitym zainteresowaniem, czego najlepszym dowodem jest nie tylko wspomniana Achaja, ale także między innymi Bramy strachu czy też seria Virion.
 
Andrzej-Ziemianski-foto

Fragment Cyberpunk. Odrodzenie

Okryte mgłą i spowite deszczem wieżowce, wąskie, zatłoczone uliczki, pulsujące neony i wielkoformatowe holograficzne reklamy to tło rzeczywistości, w której kwitną przestępczość, nielegalny handel bronią, danymi, a nawet ludzkim ciałem. To świat, w którym jednostka nic nie znaczy, a za los ogółu odpowiadają wielkie korporacje i gangi. To wielopoziomowe, mroczne, rządzące się swoimi prawami Zakazane Miasto.

Data premiery książki Cyberpunk. Odrodzenie

Książka Cyberpunk. Odrodzenie zaliczy swoją premierę 12 sierpnia 2020 roku. Wydawcą książki jest Wydawnictwo Akurat.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama