dodano: 2020-06-20 07:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Czekacie na multi w Cyberpunk 2077? He... hehe.... hehehe, no wiecie. Do 2077 roku pozostało jeszcze sporo czasu...

Autor: AnoX
Czekacie na multi w Cyberpunk 2077? He... hehe.... hehehe, no wiecie. Do 2077 roku pozostało jeszcze sporo czasu...
29°
0

Jeżeli czekacie na tryb wieloosobowy związany z Cyberpunk 2077 to... sporo jeszcze sobie poczekacie, ponieważ ten projekt także został przesunięty.
 
Rodzimy gigant branży gier w ostatnim czasie pokazał się z jak najgorszej strony, jednocześnie popełniając błędy z przeszłości. Po kolejnym przesunięciu daty premiery Cyberpunk 2077 kolejne konsekwencje dotykają graczy.
 
Tym razem jest mowa o kolejnych opóźnieniach, które są w zasadzie kolejnym krokiem po przesunięciu podstawowej gry. Mowa tutaj o trybie wieloosobowym, który wciąż jest tajemnicą, nic o nim nie wiemy, ale i tak już dążył zaliczyć obsówę.
 
Cyberpunk 2077 - Jakie korporacje, gangi oraz frakcje będą dostępne? Na czyich reprezentantów natrafimy?
 
Przy okazji otrzymaliśmy wskazania, że analogicznie przesunięto także dodatki, które były planowane. Wobec tego tak naprawdę w chwili obecnej żadna data nie istnieje poza ewentualnym realnym debiutem gry podstawowej.
 
Multi to zgodnie z zapewnieniami póki co odleglejsza przyszłość, będąca na ten moment odległym tematem, z kontekstu można wynieść, że nikt w tej chwili nie zajmuje się tym elementem i znając schematy działań cokolwiek w tej kwestii zacznie postawać realnie dopiero w 2021 roku.
 
W chwili obecnej studio przewiduje, że rozszerzenie wprowadzającej wieloosobową zabawę nie ukaże się wcześniej niż w 2022 roku, wobec czego naturalną kwestią wydaje się być późniejsze postawienie nacisku na dodatki, które powinno się być łatwiej wyprodukować.
 
25 czerwca powinniśmy zobaczyć zupełnie nowe materiały dotyczące rozgrywki i miejmy nadzieję na to, że ujrzymy faktyczne konkrety oraz materiały doprecyzowujące różnorakie wątpliwości społeczności graczy, w tym chociażby jak się ma system strzelania.
 
Cyberpunk 2077 być może będzie dostępny od 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 

źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-multiplayer-delay/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama