dodano: 2020-02-13 21:05:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Czy dziś ujrzymy rozgrywkę z Outriders? Specjalna transmisja rusza

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Czy dziś ujrzymy rozgrywkę z Outriders? Specjalna transmisja rusza
0

Outriders to najnowsza gra polskiego studia People Can Fly i wydawcy Square Enix. Czy dziś w końcu ujrzymy fragmenty rozgrywki najnowszej strzelanki?
 
W dniu dzisiejszym twórcy zdecydowali się zorganizować specjalną transmisję podczas której powinniśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat rozgrywki oraz jej charakteru. 
 
CORRUPTION 2029 z pierwszym prawie 30 minutowym fragmentem zabawy
 
Dotychczas gra trzymana w tajemnicy, jednakże wiemy o tym, że mowa tutaj o kilku osobowej strzelanki, w której będzie nam dane zapolowała na różnego typu potwory.
 
Dotychczas ujrzeć mogliśmy także, że będziemy mieli do czynienia także z szeregiem umiejętności, z których powinniśmy móc skorzystać, a to wszystko utrzymane zostało w klimacie nieco przypominającym serię Gears.
 
Nie wiemy niestety czy faktycznie dziś poznamy konkrety, niemniej warto zajrzeć do zabawy, skoncentrowanej na zaoferowanie nam wysokiej klasy rozgrywki z miodnym strzelaniem. To właśnie te dwa elementy zawsze były charakterystycznego dla tego studia.
 
 
 
 
Outriders ma się ukazać w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia 2020 roku. Zapewne odbędzie się ona równolegle do premiery konsol Xbox X PlayStation 5. Gra ukaże się także na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.
 

Tagi: outriders,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80