dodano: 2019-11-05 12:00:09
PCPS4PS4 PRO

Czy Guerilla Games pracuje nad Horizon Zero Dawn 2 ?

Autor: nocarz
Czy Guerilla Games pracuje nad Horizon Zero Dawn 2 ?
16°
0

Na oficjalnej stronie Guerilla Games pojawiły się oferty pracy w jednym z czterech zespołów pracujących nad uniwersum Horizon Zero Dawn.
 
W zeszłym miesiącu systematycznie pojawiały się ogłoszenia związane z pracą w Guerilla Games, które sugerowały jakoby firma pracuje nad nowym projektem z rozgrywką w otwartym świecie. Jedno z tych ogłoszeń zaprasza chętnych do składania aplikacji na stanowisko artysty, który byłby odpowiedzialny za projektowanie między innymi środowiska roślinnego.
 
Dodatek fabularny The Frozen Wilds do Horizon Zero Dawn
 
To co jest jednak istotne w tej ofercie to wpis o tym, że cztery zespoły deweloperskie pracują nad otoczeniem dla Horizon. Wygląda więc na to, że odnosi się on bezpośrednio do Horizon Zero Dawn lub jego uniwersum. Można wywnioskować, że deweloper pracuje ciężko albo nad kontynuacją albo nad rozwinięciem swojej flagowej produkcji.
 
Warto wspomnieć, że wcześniej pojawiały się różnego rodzaju pogłoski jakoby trwały prace nad drugą odsłoną Horizon Zero Dawn. Jednakże ostatnio zamieszczone oferty pracy nie do końca potwierdzają te informacje. Miejmy jednak nadzieję, że Guerilla Games pracuje nad drugą częścią pierwowzoru, który przecież sprzedał się w 10 milionach egzemplarzy w niecałe dwa lata od premiery.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama