dodano: 2019-12-14 06:05:13
PC

Dark Moon to nowa intrygująca gra polskiego studia Jujubee!

Autor: AnoX
Gra: Dark Moon
Dark Moon to nowa intrygująca gra polskiego studia Jujubee!
43°
0

Dark Moon to zupełnie nowa gra polskiego studia Jujubee, która zabierze nas na księżyc, gdzie będziemy musieli przetrwać wobec zagrożenia burzą słoneczną. 
 
Polskie studio zdecydowało się tym razem postawić na kosmiczne klimaty, ubierając je w ciekawe warunki i perspektywę. Otóż naszym zadaniem będzie rozwój oraz przetrwanie wobec śmiertelnego blasku Słońca.
 
Takie warunki powodują, że musimy ze wszystkich sił uniknąć kontaktu z promieniami, jednocześnie starając się jak najlepiej wykorzystać narzędzia oraz możliwości Mechaplexu gigantycznej konstrukcji będącej dla nas czymś na wzór centrum dowodzenia.
 
Rozgrywka ma zaoferować nam oryginalne, nieliniowe podejście do strategicznych mechanik, w których za każdym razem czekać na nas będą zaskoczenia, co wobec mobilnej bazy stanowić będzie nietypowe wyzwanie.
 
The Game Awards 2019 (TGA 2019) - Opinia o zaskakującej odsłonie gali
 
- Zawsze chcieliśmy opowiadać dojrzałe i emocjonujące historie w naszych produkcjach, a także edukować naszych graczy o świecie, w którym żyjemy. Z grą Dark Moon będziemy w stanie to osiągnąć, by opowiedzieć wciągającą historię o powrocie do domu z odległego Księżyca. Jako gra strategiczna z elementami survivalowymi, jesteśmy pewni, że Dark Moon jest w stanie opowiedzieć taką emocjonalną opowieść, szczególnie, że gracz będzie musiał podejmować naprawdę trudne i moralne decyzje podczas swojej ponurej wędrówki. - powiedział Paweł Nitta, Head of Marketing & PR.
 
Dark Moon ma się ukazać w czerwcu 2020 roku na komputerach osobistych. 
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Dark Moon,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama