dodano: 2020-03-24 16:00:01

Data MWC 2021 - To będzie pierwsza bardzo duża impreza po epidemii?

Autor: AnoX
Data MWC 2021 - To będzie pierwsza bardzo duża impreza po epidemii?
10°
0

Epidemia konorawirusa z dnia na dzień zmieniła cały świat, a przecież życie musi się toczyć dalej. Znamy datę MWC 2021, które być pierwszą dużą imprezą.
 
Tegoroczna edycja targów została odwołana w związku z koronawirusem, tymczasem obraz całego świata niewiele się zmienia i sprawia, że być może to wydarzenie w 2021 roku okaże się pierwszym tak dużym dla branży technologicznej.
 
Wydarzenie od zawsze dostarczało nam wiele zapowiedzi zupełnie nowych urządzeń, które w następnych miesiącach oferowały klientom wyśmienite doznania, wielką przydatność oraz niespotykane doznania.
 
Impreza w Hiszpanii być może tym razem się odbędzie i to z publicznością, ponieważ wielu lekarzy uważa, że to właśnie w tym czasie świat powinien być w stanie poradzić sobie z zagrożeniami.
 
Chińskie OPPO okazało się najlepsze w segmencie sztucznej inteligencji
 
Na ten moment początek marca 2021 roku wydaje się być terminem spokojnym do zrealizowania, jednakże na przestrzeni kolejnych miesięcy warto obserwować jak kształtować się będzie sytuacja na całym globie i jak poszczególne państwa będą sobie z nią radziły.
 
MWC 2021 ma się odbyć w terminie 1-4 marca 2021 roku w Barcelonie.

źródło: fot. William Iven from Pixabay

Komentarze (0):
Reklama
Reklama