dodano: 2020-07-29 22:20:01
PC

Znamy datę premiery Metamorphosis, wystartowała przedsprzedaż oraz udostępniono specjalną wersję demonstracyjną! Debiut studia na NewConnect na dniach!

Autor: AnoX
Gra: Metamorphosis
Tagi: Metamorphosis
Znamy datę premiery Metamorphosis, wystartowała przedsprzedaż oraz udostępniono specjalną wersję demonstracyjną! Debiut studia na NewConnect na dniach!
20°
0

Metamorphosis od Ovid Works i All in! Games doczekało się ogłoszenia daty premiery, wystartowały zamówienia przedpremierowe oraz udostępniono wersję demonstracyjną.
 
Polska produkcja bazująca na powieści Przemiana Franza Kafki doczekała się ogłoszenia daty premiery, która osadzona została... już na 12 sierpnia 2020 roku, czyli za w zasadzie dwa tygodnie!
 
What Happened, psychologiczny horror o nastolatku jego zmaganiu się z depresją i stanami lękowymi z datą premiery na Steam
 
Z tej okazji producenci i wydawcy opublikowali specjalny zwiastun za sprawą którego możemy się zapoznać z kilkoma nowymi scenkami z gry, dotychczas niedostępnymi lub widzianymi jedynie dla graczy obecnych targach takich jak PGA 2018 czy PGA 2019.
 
Pamiętajmy o tym, że wspomniana wersja demonstracyjna jest ograniczona czasowo od 29 lipca do 5 sierpnia 2020 roku. Ponadto w ramach przedsprzedaży grę możemy zakupić na Xbox One z rabatem wynoszącym -20%.
 
Przy okazji dowiedzieliśmy się że Spółka Ovid Games S.A. zagości na NewConnect już za dwa dni, czyli 31 lipca 2020 roku, a co za tym idzie kolejna rodzima spółka zagości na giełdzie.
 
Metamorphosis ma zadebiutować 12 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.
 
All in! Games S.A. notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW), natomiast Ovid Works S.A. zadebiutuje na NewConnect już 31 lipca 2020 roku.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama