dodano: 2019-04-23 09:50:03
PCPS4PS4 PRO

Days Gone - Sony prezentuje Bend Studio i efekty ich ciężkiej pracy

Autor: AnoX
Gra: Days Gone
Days Gone - Sony prezentuje Bend Studio i efekty ich ciężkiej pracy
13°
0

Days Gone od Bend Studio ukaże się już za kilka dni, tymczasem Sony opublikowało materiał o ekipie deweloperskiej, jej pracy i efektach w krótkich zajawkach.
 
Poniższy materiał wideo to nie tylko okazja do posłuchania twórców i ich relacji związanych z pracą nad grą, to także dobra propozycja, aby dowiedzieć się o tym jak zmienia się podejście firmy czy jej wielkość zgodnie z potrzebami. Przy okazji dowiedzieć się możemy chociażby o tym skąd wziął się pomysł na wykorzystanie takiego a nie innego pojazdu w grze.
 
Sony przy okazji zaprezentowało kilka scen z gry, dzięki czemu wiemy już na przykład jak zróżnicowany będzie teren akcji i jak pięknie będzie się on prezentować. Przejazdy naszym motorem z pewnością będą także okazją do popstrykania fotek.
 
 

[Komentarz] Sony może mieć w ciągu najbliższych kilku miesięcy sporo problemów marketingowych, zatem udana premiera Days Gone z pewnością im pomoże. Pytanie brzmi czy tak liczny zespół faktycznie będzie w stanie dostarczyć oczekiwaną jakość. Miejmy nadzieję, że tak faktycznie będzie i doczekamy się kolejnej świetnej fabularnie oraz mechanicznie gry.
 
Days Gone będzie mieć premierę 26 kwietnia 2019 roku na PS4 i PS4 Pro.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama