dodano: 2019-04-09 12:01:54
PCPS4PS4 PRO

Days Gone z klimatycznym zwiastunem - Ostatnia Kulka

Gra: Days Gone
Days Gone z klimatycznym zwiastunem - Ostatnia Kulka
10°
1

W tym roku sporo świetnych premier czeka na graczy spragnionych wirtualnej rozrywki. Będą to nie tylko całkowicie nowe gry, ale także kontynuacje serii.
 
Zapewne niektórzy czekają z utęsknieniem na Anno 1800, Rage 2Wolfenstein: Youngblood czy coś z naszego podwórka Dying Light 2. Niebawem, bo 26 kwietnia będzie swoją premierę miała produkcja Sony Bend (wewnętrznego studia Sony) - Days Gone. Co jakiś czas otrzymujemy coraz bardziej klimatyczne zwiastuny i reklamy.
 
W sieci pojawił się świetny zwiastun, który pokazuje nie tylko część zagrożeń świata zewnętrznego ale także udowadnia znaczenie wyboru i jak bardzo ważna jest ostatnia kula. Gracze wcielając się w Deacona St. Johna, przemierzają zniszczony i niezwykle sponiewierany świat, w którym dopaść go mogą nie tylko zwierzęta czy zombie ale także deficyt i zwykli ludzie. To pierwsze zagrożenie to zwykły brak amunicji, której jest jak na lekarstwo więc wiadomym jest aby ją oszczędzać. Jednak kiedy pozostaje w magazynku ostatni pocisk to gracz musi zdecydować czy strzelić sobie w łeb czy poświęcić ją na kolejnego świra.
 
Days Gone z polskim zwiastunem fabularnym
 
Takich wyborów będzie jednak więcej od kiedy świat protagonisty przestał istnieć i rozpadł się na drobne kawałki, zabierając najbliższe mu osoby. Days Gone zaoferuje nam wielki i otwarty świat, a także klimatyczną i niezwykle rozbudowaną opowieść. To niby nowa historia ale nadal zombiaki i ludzie grają główne role, a niebawem też pojawi się Dying Light 2, więc zobaczymy, która bardziej przypadnie graczom do gustu.
 
Days Gone będzie mieć premierę 26 kwietnia 2019 roku ekskluzywnie na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-10 23:41:34

Niestety nic ciekawego w tym nie widzę. Cóż takie życie ;)

Reklama
Reklama