dodano: 2022-01-22 20:00:02
PC

Deadness, przygodowy, niezwykle realistyczny horror na Steam VR ma już swoją wstępną datę premiery

Gra: Deadness
Deadness, przygodowy, niezwykle realistyczny horror na Steam VR ma już swoją wstępną datę premiery
16°
0

Deadness, przygodowy, niezwykle realistyczny horror, gra stworzona przez ALIEN studio, z przeznaczeniem na Steam VR ma już swoją datę premiery. 

Znamy już datę premiery kolejnego horroru, który został stworzony z przeznaczeniem na Steam VR. Niezwykle realistyczna gra przygodowa akcji, o tytule Deadness, zadebiutuje w pierwszym kwartale tego roku, na platformie Steam. Twórcy, a jest nią ALIEN studio, zaprezentowali zwiastun swej nadchodzącej produkcji. 

Zapoznaj się także z: The Big Adventure Event i wersje demo. Co jeszcze warto sprawdzić podczas trwającego na Steam wydarzenia?

Twórcy niezależnych gier, ALIEN studio mają graczom lubiącym strach w wirtualnej rzeczywistości, grę, która została tak stworzona, by być wyjątkowo realistyczną. W grze Deadness to wyobraźnia i mrożące krew w żyłach przestrzenie, powodują, że strach gracza jest stale podsycany.

Gracz, który wciela się w postać na wózku inwalidzkim, która trafiła do ponurego miejsca, w starym ośrodku badawczym, będzie próbował ukrywać się przed nieumarłymi. Nie będzie to jednak ani proste, ale mało straszne. To ukrywanie spowoduje szybkie bicie serca, gdyż nie da się zabić tego, co już nie jest żywe. 

Przeczytaj również: Pierwsze wrażenia z Mortal Shell - Intrygujący świat w doskonale znanej nam soulslike'owej rzeczywistości!

W Deadness, w przeciwieństwie do innych gier VR, w których gracze cierpią na chorobę lokomocyjną, ta posiada unikalną mechanikę, w której możemy poruszać się tylko za pomocą rąk, które kontrolują wszystkie ruchy, tak jak w prawdziwym życiu robi to osoba siedząca na wózku inwalidzkim. 

Premiera gry na  Steam VR, Vive, i Valve Index ma nastąpić w pierwszym kwartale tego roku.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama