dodano: 2020-07-12 16:00:01

Destropolis to nowa gra Igrek Games, które z Games Incubator i PlayWay szykują nam powrót do klasyków

Autor: AnoX
Destropolis to nowa gra Igrek Games, które z Games Incubator i PlayWay szykują nam powrót do klasyków
0

Destropolis to zupełnie nowa gra studia Igrek Games, które z wydawniczym wsparciem Games Incubator i PlayWay zapewnią nam wielką porcję atrakcji top-downowych.
 
Polskie firmy zdecydowały się ogłosić datę premiery swojego wspólnego projektu Destropolis w ramach którego będziemy się mogli zapoznać z nowym top-down shooterem stawiającym na wprowadzenie do świata nowoczesnego klasyki takiej jak Crimsonland, Alien Shooter czy też Nuclear Throne. 
 
W nowoczesnej oprawie wizualnej, przypominającej swoją drogą nieco SUPERHOT, będziemy się mogli pobawić klasyczną strzelanką z przeciwnikami w postaci... czerwonych kostek i kostko-podobnych rywali.
 
Do dyspozycji otrzymamy szeroki zasób broni, dzięki czemu będziemy mogli korzystać nie tylko z laserów, ale także chociażby z... bomb atomowych!
 
EA SPORTS UFC 4 zostało oficjalnie zapowiedziane wraz z szeregiem informacji dotyczących nadchodzącej gry o najbardziej znanej organizacji MMA!
 
Futurystyczna rzeczywistość jest w pełni możliwa do zniszczenia... co nie oszukujmy się, prezentuje się niezwykle efektownie! 15 broni, 6 typów wrogów z różną charakterystyką, 12 power-upów i 40 perków to narzędzia do sporej zabawy.
 
Ponadto twórcy zadbali o to, abyśmy mogli pobawić się zarówno samodzielnie jak i ze znajomymi do aż 3 graczy, którzy sprawdzą swoje umiejętności współpracy.
 
Jeżeli lubicie wielką rywalizację to będziecie mogli sprawdzić się w ramach światowych rankingów, gdzie będziemy mogli zagościć wysoko w przypadku posiadania sporych umiejętności.
 
Poprzednia gra studia - Bug Academy (wydawane przez Ultimate Games), okazała się świetną propozycją niezależną, o czym możecie się zapoznać za pośrednictwem między innymi naszej recenzji Bug Academy.
 
Destropolis ukaże się 17 sierpnia 2020 roku.
 
Karta na Steam
 
PlayWay S.A. jest jedną z kilku największych polskich gier zajmujących się grami na Giełdzie Papierów Wartościowych, będąc notowaną w między innymi w ramach indexyu WIG.GAMES.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama